Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Кожна дитина заслуговує на родину Роздрукувати

Сергій Татусяк на Миколая навідався у дитячі будинки сімейного типу

19 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав два дитячих будинки сімейного типу у с.Селищі Тиврівського району. З нагоди Дня Святого Миколая голова вручив родинам подарунки: техніку для дому та солодощі.
Разом із головою Тиврівської райдержадміністрації Віталієм Муляром, головою районної ради Віктором Вихристюком та представниками місцевих органів у справах дітей голова навідався у родини Юрчаків та Ковалів.

Ольга та Сергій Юрчаки «очолюють» дитячий будинок сімейного типу третій рік. За цей час подружжя взяло на виховання восьмеро прийомних дітей, маючи також двох рідних.
– Наші діти всі талановиті – грають на музичних інструментах, відвідують фольклорну студію, хлопці танцюють бойовий гопак, – похвалила вихованців Ольга Юрчак.
Батьки охоче показали гостям оселю, ділилися успіхами дітей, планами на новорічно-різдвяні свята.
У будинку родини Ковалів хлопці демонстрували спортивні здібності у спортзалі, який обладнано у цокольному поверсі будинку. Віталій і Наталія Ковалі виховують одинадцятеро дітей, з яких восьмеро – прийомні. Їхня «родина» існує п’ятий рік.
– Діти різні: хтось розумний, а хтось працьовитий. У кожного свій характер, тому підхід до кожного потрібен окремий. Але я знаю, що кожен з них знайде своє місце у житті, – розповіла про дітей Наталія Коваль.
Обидві родини дружать між собою, відзначають разом свята, збираються на спільні застілля. Діти приятелюють за інтересами, а батьки обмінюються порадами щодо виховання малечі чи ведення господарства.
Отримавши подарунки від очільників області і району, діти навзаєм підготували сюрпризи – читали вірші та вручили «Миколаям» сувеніри і поробки, зроблені власноруч.

Сергій Татусяк наголосив обом родинам, що особисто готовий допомагати у вирішенні їхніх проблем.
– Такі будинки мають існувати як альтернатива дитбудинкам та інтернатам. Зізнаюсь, коли в Україні тільки з’явилася ідея будинків сімейного типу, я ставився до неї скептично. Нині я бачу результат і те, що такі родини можуть дати будь-якій дитині головне – привити людські цінності, – зазначив голова облради.
Сергій Татусяк похвалив районну владу за гарну роботу в організації функціонування дитячих будинків сімейного типу, за матеріальну підтримку родин та залучення спонсорів для допомоги.
Голова обласної Ради зі свого боку пообіцяв віднайти можливість для поїздки обох родин до Польщі, де їм можна буде ознайомитися із функціонуванням подібних дитячих закладів.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1033

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація