26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кожна дитина заслуговує на родину Роздрукувати

Сергій Татусяк на Миколая навідався у дитячі будинки сімейного типу

19 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав два дитячих будинки сімейного типу у с.Селищі Тиврівського району. З нагоди Дня Святого Миколая голова вручив родинам подарунки: техніку для дому та солодощі.
Разом із головою Тиврівської райдержадміністрації Віталієм Муляром, головою районної ради Віктором Вихристюком та представниками місцевих органів у справах дітей голова навідався у родини Юрчаків та Ковалів.

Ольга та Сергій Юрчаки «очолюють» дитячий будинок сімейного типу третій рік. За цей час подружжя взяло на виховання восьмеро прийомних дітей, маючи також двох рідних.
– Наші діти всі талановиті – грають на музичних інструментах, відвідують фольклорну студію, хлопці танцюють бойовий гопак, – похвалила вихованців Ольга Юрчак.
Батьки охоче показали гостям оселю, ділилися успіхами дітей, планами на новорічно-різдвяні свята.
У будинку родини Ковалів хлопці демонстрували спортивні здібності у спортзалі, який обладнано у цокольному поверсі будинку. Віталій і Наталія Ковалі виховують одинадцятеро дітей, з яких восьмеро – прийомні. Їхня «родина» існує п’ятий рік.
– Діти різні: хтось розумний, а хтось працьовитий. У кожного свій характер, тому підхід до кожного потрібен окремий. Але я знаю, що кожен з них знайде своє місце у житті, – розповіла про дітей Наталія Коваль.
Обидві родини дружать між собою, відзначають разом свята, збираються на спільні застілля. Діти приятелюють за інтересами, а батьки обмінюються порадами щодо виховання малечі чи ведення господарства.
Отримавши подарунки від очільників області і району, діти навзаєм підготували сюрпризи – читали вірші та вручили «Миколаям» сувеніри і поробки, зроблені власноруч.

Сергій Татусяк наголосив обом родинам, що особисто готовий допомагати у вирішенні їхніх проблем.
– Такі будинки мають існувати як альтернатива дитбудинкам та інтернатам. Зізнаюсь, коли в Україні тільки з’явилася ідея будинків сімейного типу, я ставився до неї скептично. Нині я бачу результат і те, що такі родини можуть дати будь-якій дитині головне – привити людські цінності, – зазначив голова облради.
Сергій Татусяк похвалив районну владу за гарну роботу в організації функціонування дитячих будинків сімейного типу, за матеріальну підтримку родин та залучення спонсорів для допомоги.
Голова обласної Ради зі свого боку пообіцяв віднайти можливість для поїздки обох родин до Польщі, де їм можна буде ознайомитися із функціонуванням подібних дитячих закладів.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація