Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кожну справу потрібно розпочинати з себе Роздрукувати

Такими словами 16 липня 2013 року в районному будинку культури за участі голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної ради Сергія Татусяка, їх заступників та  керівників профільних управлінь розпочав свій  звіт голова Іллінецької райдержадміністрації Володимир Ящук.

Ці слова підтвердили всі виступаючі, які брали участь в обговоренні звіту.

Вони  одностайно відзначили величезний  об’єм виконаної роботи районом за результатами першого півріччя 2013 року в галузях охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, благоустрою, розвитку бізнесу, культури, створення центрів адміністративних послуг.

Зазначалось, що досягнення таких результатів стало можливим завдяки толерантним, партнерським стосункам між районною державною адміністрацією,районною радою, керівниками територіальних громад та громадськими організаціями.

Підтвердженням такої співпраці була презентація роботи Паріївської територіальної громади, яку здійснила  сільський  голова Галина Притула.

Відзначив позитивні напрацювання району і народний депутат України Григорій Калетнік, який виступив з презентацією про свою  співпрацю  з територіальними громадами та керівниками району. 

Голова обласної Ради Сергій Татусяк   подякував всім за надзвичайно великий об’єм роботи виконаний районом, зазначивши що в районі на своєму місці знаходяться  голови районної адміністрації і районної ради,а саме основне - актив.

Він також відмітив плідну роботу громад району із залучення позабюджетних коштів за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.Зокрема це стосувалось участі в обласному  конкурсі розвитку територіальних громад,  2 фазі Швейцарсько-Українського проекту  DESPRO, в якій взяли участь 4 громади району  та залучили 946760 грн.

Повернутись Створено: 17 липня 2013 року, 16:20 Переглядів: 967

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація