23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Козятинщину знову критикують за відсутність порозуміння між гілками влади Роздрукувати

8 лютого перед головою облдержадміністрації І.Мовчаном звітували голова Козятинської райдержадміністрації Олексій Лавренюк та Козятинський міський голова Олександр Гвелесіані.

О.Лавренюк доповів, що торік були здійснені ремонтні роботи в 12 амбулаторіях та 53 ФАПах району. На ремонти з різних джерел направлено 2,5 млн. грн.., на таку ж суму куплено і медичного обладнання.
У галузі освіти, за словами голови РДА, здійснено поточні ремонти у всіх дошкільних навчальних закладах району, на що витрачено 446 тис. грн. Такі ж роботи проведено в усіх загальноосвітніх школах: облагороджено території, оновлено огорожі, спортивні та ігрові майданчики. Відремонтовано спортивні зали у 7 навчальних закладах. У всіх загальноосвітніх закладах облаштовано внутрішні вбиральні. На виконання ремонтних робіт використано 930 тис. грн., з них 800 тис. грн. позабюджетних.

Торік проведені капітальні та поточні ремонти в 24-х закладах культури району на загальну суму 630 тис. грн., з них 52 тис. грн. - позабюджетні кошти. Також Козятинський район приєднався до решти районів області, давши з 1 січня старт роботі Центру надання адміністративних послуг.
Доповнив свого колегу, зокрема, щодо реалізації програми «Доступне житло» Козятинський міський голова Олександр Гвелесіані. Місто долучилося до програми наразі тільки «на папері». У Козятині є житловий будинок «Цитадель», у якому можна реалізувати 65 квартир через програму доступного житла. За словами мера, 6 сімей зверталися до банківських установ щодо отримання кредиту на придбання житла в ЖК «Цитадель». Їм було відмовлено, оскільки сума, що залишається після здійснення всіх щомісячних розрахунків за кредитним договором, є меншою одного прожиткового мінімуму на позичальника та кожного члена сім'ї, на якого розраховувалась часткова компенсація процентів. Наразі у місті 854 особи, котрі перебувають в черзі на поліпшення житлових умов.

Підводячи підсумки наради в Козятинському районі, голова облдержадміністрації Іван Мовчан зазначив, що недовиконання завдань, поставлених перед районом, пов’язане із наявним непорозумінням між виконавчою та представницькою гілками влади.
– Мені надзвичайно прикро, що Козятинський район, маючи такий потенціал, не розвивається, а стоїть на місці. За загальними показниками Козятинському району гарантоване останнє місце. При тому, що і конструкція, і формат роботи була запропоновані всім однакові. Якби тут влада на всіх рівнях до поставлених завдань віднеслася відповідальніше, то були б позитивні результати, – резюмував керівник області.

 

Повернутись Створено: 10 лютого 2014 року, 17:21 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація