Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Козятинщину знову критикують за відсутність порозуміння між гілками влади Роздрукувати

8 лютого перед головою облдержадміністрації І.Мовчаном звітували голова Козятинської райдержадміністрації Олексій Лавренюк та Козятинський міський голова Олександр Гвелесіані.

О.Лавренюк доповів, що торік були здійснені ремонтні роботи в 12 амбулаторіях та 53 ФАПах району. На ремонти з різних джерел направлено 2,5 млн. грн.., на таку ж суму куплено і медичного обладнання.
У галузі освіти, за словами голови РДА, здійснено поточні ремонти у всіх дошкільних навчальних закладах району, на що витрачено 446 тис. грн. Такі ж роботи проведено в усіх загальноосвітніх школах: облагороджено території, оновлено огорожі, спортивні та ігрові майданчики. Відремонтовано спортивні зали у 7 навчальних закладах. У всіх загальноосвітніх закладах облаштовано внутрішні вбиральні. На виконання ремонтних робіт використано 930 тис. грн., з них 800 тис. грн. позабюджетних.

Торік проведені капітальні та поточні ремонти в 24-х закладах культури району на загальну суму 630 тис. грн., з них 52 тис. грн. - позабюджетні кошти. Також Козятинський район приєднався до решти районів області, давши з 1 січня старт роботі Центру надання адміністративних послуг.
Доповнив свого колегу, зокрема, щодо реалізації програми «Доступне житло» Козятинський міський голова Олександр Гвелесіані. Місто долучилося до програми наразі тільки «на папері». У Козятині є житловий будинок «Цитадель», у якому можна реалізувати 65 квартир через програму доступного житла. За словами мера, 6 сімей зверталися до банківських установ щодо отримання кредиту на придбання житла в ЖК «Цитадель». Їм було відмовлено, оскільки сума, що залишається після здійснення всіх щомісячних розрахунків за кредитним договором, є меншою одного прожиткового мінімуму на позичальника та кожного члена сім'ї, на якого розраховувалась часткова компенсація процентів. Наразі у місті 854 особи, котрі перебувають в черзі на поліпшення житлових умов.

Підводячи підсумки наради в Козятинському районі, голова облдержадміністрації Іван Мовчан зазначив, що недовиконання завдань, поставлених перед районом, пов’язане із наявним непорозумінням між виконавчою та представницькою гілками влади.
– Мені надзвичайно прикро, що Козятинський район, маючи такий потенціал, не розвивається, а стоїть на місці. За загальними показниками Козятинському району гарантоване останнє місце. При тому, що і конструкція, і формат роботи була запропоновані всім однакові. Якби тут влада на всіх рівнях до поставлених завдань віднеслася відповідальніше, то були б позитивні результати, – резюмував керівник області.

 

Повернутись Створено: 10 лютого 2014 року, 17:21 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація