Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Вінниччині запустили виробництво паливних брикетів із соломи Роздрукувати

.

5 лютого у селі Непедівка Козятинського району урочисто запустили виробництво солом’яних брикетів.

Участь в офіційному відкритті лінії брикетування Biomasser Multi взяли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор польської фірми «Asket» Роман Длугі та генеральний директор агрофірми «Світанок» Микола Мельник.

Директор польської фірми «Asket» Роман Длугі  відмітив, що їх установка за 10 годин переробляє близько 620 кілограм сировини. Тепловіддача 1-ї тонни брикетів дорівнює 2 тоннам чистої деревини. 

За словами першого заступника голово ОДА Андрія Гижка, в області планується перевести всі бюджетні заклади на альтернативні види палива. Він також  відзначив, що на території Вінницької області щороку є  3 мільйони тонн вільної соломи, і якщо її переробити цією установкою, то отримаємо вихід в еквіваленті 2,7 тисяч тонн вугілля, що  дасть змогу вирішити питання з опалюванням бюджетних підприємств.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що питання енергоефективності для Вінниччини зокрема, і України в цілому досить актуальне. В пошуках альтернативи газу, ми використовуємо всі можливі механізми. 
- Не всім сільгоспвиробникам устаткування, яке коштує понад 3 млн.грн по кишені. Сьогодні ми обговорювали із нашим польським колегою можливість розвивати такі проекти в рамках співпраці Україна-Польща, і вона реальна. Польський Уряд може на рівні Кабінету Міністрів України підписати угоду і надавати кредити. Нам потрібно виробити механізм з освоєння цих кредитів та напрацювати певні гарантії. В обласній Раді в рамках обласного бюджету спробуємо подібні проекти втілювати через комунальні підприємства, - зауважив Анатолій Олійник.

Установка з виготовлення солом’яних брикетів виготовлена і придбана у Польщі, тому продукція виробляється виключно за європейськими стандартами.

Нині у виробництві брикетного біопалива із соломи задіяні вісім ліній у дві зміни з перспективою до 5 тонн брикетів за зміну.

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 5 лютого 2016 року, 17:58 Переглядів: 2115

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація