23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Країни «Вишеградської четвірки» підтримують євроінтеграційні прагнення України - Броніслав Коморовський Роздрукувати

Країни «Вишеградської четвірки» підтримують євроінтеграційні прагнення України. Про це Президент Польщі Броніслав Коморовський сказав 3 липня під час спільної прес-конференції після завершення засідання Президентів країн «Вишеградської четвірки» та України в місті Вісла.

– Ми цілком підтримуємо інтеграцію і заохочуємо Україну до докладання всіх зусиль, щоб прибрати бар’єри на цьому шляху, - сказав Броніслав Коморовський.

Президент Польщі підкреслив, що країни «Вишеградської четвірки» переконуватимуть країни Євросоюзу відзначити успіхи України на шляху євроінтеграції.

За його словами, держави-сусіди надзвичайно зацікавлені в успіхах України на шляху до Європи.

Броніслав Коморовський висловив сподівання, що Вільнюський саміт «Східного партнерства» стане успішним для України.

У свою чергу Президент України Віктор Янукович подякував колегам за підтримку.

– Сприяння з боку «Вишеградської четвірки» в реалізації європейських перспектив України є для нас надзвичайно важливим, - сказав Глава Української держави.

Віктор Янукович також висловив надію, що Угорщина під час свого головування у «Вишеградській четвірці» продовжить добрі традиції, зокрема в питаннях поліпшення двосторонніх стосунків між державами та поглиблення співпраці, в тому числі й у питаннях євроінтеграційних прагнень України.

 

Повернутись Створено: 4 липня 2013 року, 10:34 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація