Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Країни «Вишеградської четвірки» підтримують євроінтеграційні прагнення України - Броніслав Коморовський Роздрукувати

Країни «Вишеградської четвірки» підтримують євроінтеграційні прагнення України. Про це Президент Польщі Броніслав Коморовський сказав 3 липня під час спільної прес-конференції після завершення засідання Президентів країн «Вишеградської четвірки» та України в місті Вісла.

– Ми цілком підтримуємо інтеграцію і заохочуємо Україну до докладання всіх зусиль, щоб прибрати бар’єри на цьому шляху, - сказав Броніслав Коморовський.

Президент Польщі підкреслив, що країни «Вишеградської четвірки» переконуватимуть країни Євросоюзу відзначити успіхи України на шляху євроінтеграції.

За його словами, держави-сусіди надзвичайно зацікавлені в успіхах України на шляху до Європи.

Броніслав Коморовський висловив сподівання, що Вільнюський саміт «Східного партнерства» стане успішним для України.

У свою чергу Президент України Віктор Янукович подякував колегам за підтримку.

– Сприяння з боку «Вишеградської четвірки» в реалізації європейських перспектив України є для нас надзвичайно важливим, - сказав Глава Української держави.

Віктор Янукович також висловив надію, що Угорщина під час свого головування у «Вишеградській четвірці» продовжить добрі традиції, зокрема в питаннях поліпшення двосторонніх стосунків між державами та поглиблення співпраці, в тому числі й у питаннях євроінтеграційних прагнень України.

 

Повернутись Створено: 4 липня 2013 року, 10:34 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація