Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Країни «Вишеградської четвірки» підтримують євроінтеграційні прагнення України - Броніслав Коморовський Роздрукувати

Країни «Вишеградської четвірки» підтримують євроінтеграційні прагнення України. Про це Президент Польщі Броніслав Коморовський сказав 3 липня під час спільної прес-конференції після завершення засідання Президентів країн «Вишеградської четвірки» та України в місті Вісла.

– Ми цілком підтримуємо інтеграцію і заохочуємо Україну до докладання всіх зусиль, щоб прибрати бар’єри на цьому шляху, - сказав Броніслав Коморовський.

Президент Польщі підкреслив, що країни «Вишеградської четвірки» переконуватимуть країни Євросоюзу відзначити успіхи України на шляху євроінтеграції.

За його словами, держави-сусіди надзвичайно зацікавлені в успіхах України на шляху до Європи.

Броніслав Коморовський висловив сподівання, що Вільнюський саміт «Східного партнерства» стане успішним для України.

У свою чергу Президент України Віктор Янукович подякував колегам за підтримку.

– Сприяння з боку «Вишеградської четвірки» в реалізації європейських перспектив України є для нас надзвичайно важливим, - сказав Глава Української держави.

Віктор Янукович також висловив надію, що Угорщина під час свого головування у «Вишеградській четвірці» продовжить добрі традиції, зокрема в питаннях поліпшення двосторонніх стосунків між державами та поглиблення співпраці, в тому числі й у питаннях євроінтеграційних прагнень України.

 

Повернутись Створено: 4 липня 2013 року, 10:34 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація