Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

«Краплинка» відкрила свої двері для 50-ти наймолодших мешканців села Сальник Роздрукувати

Сьогодні, 11 жовтня, в селі Сальник Калинівського району відбулася важлива для громади подія - урочисте відкриття дитячого садочку «Краплинка».

Розділити радість місцевих жителів приїхали заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, депутат обласної Ради Анатолій Ткач,  голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, меценати та громада.

- Для відкриття дитячого навчального закладу в приміщенні школи було здійснено реконструкцію класних кімнат на суму 230 тисяч гривень, замінено 15 вікон на енергозберігаючі та 18 дверей  загальною вартістю на - 82 тисячі гривень, - розповідає директор навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ДНЗ Вікторія Ружицька. – Також проведено ремонт електромережі на суму 40 тисяч гривень та водогону – на 20 тисяч гривень. Облаштували дитячий ігровий майданчик - за 70 тисяч гривень.

За рахунок субвенції з державного бюджету було утеплено частину фасаду й замінено 38 вікон на суму 307 тис.грн. На облаштування  груп меблями та інвентарем було витрачено 30 тис.грн., виділених районною радою.

Тепер садочок зможуть відвідувати 50 наймолодших жителів села Сальник, де функціонуватиме дві групи.

Із цією знаковою подією громаду привітав заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

- Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника, від депутатського корпусу та від мене особисто прийміть щиросердечні вітання з нагоди відкриття нового дошкільного навчального закладу, - звернувся до присутніх Олександр Качур. – Вашій громаді бажаю процвітання та успіхів, а кожному жителю - благополуччя й достатку.

На адресу педагогів, дітей та жителів села пролунало багато вітальних слів, а також, з нагоди відкриття, навчальному закладу вручили цінні подарунки.

Діти підготували концертну програму, співали патріотичні пісні, танцювали запальний танок, розповідали вірші. 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2016 року, 17:06 Переглядів: 1712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація