23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Краплинка» відкрила свої двері для 50-ти наймолодших мешканців села Сальник Роздрукувати

Сьогодні, 11 жовтня, в селі Сальник Калинівського району відбулася важлива для громади подія - урочисте відкриття дитячого садочку «Краплинка».

Розділити радість місцевих жителів приїхали заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, депутат обласної Ради Анатолій Ткач,  голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, меценати та громада.

- Для відкриття дитячого навчального закладу в приміщенні школи було здійснено реконструкцію класних кімнат на суму 230 тисяч гривень, замінено 15 вікон на енергозберігаючі та 18 дверей  загальною вартістю на - 82 тисячі гривень, - розповідає директор навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ДНЗ Вікторія Ружицька. – Також проведено ремонт електромережі на суму 40 тисяч гривень та водогону – на 20 тисяч гривень. Облаштували дитячий ігровий майданчик - за 70 тисяч гривень.

За рахунок субвенції з державного бюджету було утеплено частину фасаду й замінено 38 вікон на суму 307 тис.грн. На облаштування  груп меблями та інвентарем було витрачено 30 тис.грн., виділених районною радою.

Тепер садочок зможуть відвідувати 50 наймолодших жителів села Сальник, де функціонуватиме дві групи.

Із цією знаковою подією громаду привітав заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

- Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника, від депутатського корпусу та від мене особисто прийміть щиросердечні вітання з нагоди відкриття нового дошкільного навчального закладу, - звернувся до присутніх Олександр Качур. – Вашій громаді бажаю процвітання та успіхів, а кожному жителю - благополуччя й достатку.

На адресу педагогів, дітей та жителів села пролунало багато вітальних слів, а також, з нагоди відкриття, навчальному закладу вручили цінні подарунки.

Діти підготували концертну програму, співали патріотичні пісні, танцювали запальний танок, розповідали вірші. 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2016 року, 17:06 Переглядів: 1670

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація