21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Кращі спікери Польщі навчатимуть управлінців у сфері освіти Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 14 лютого, в рамках проєкту «Розвиток  управлінської  компетенції  в умовах «Нової української школи» досвідчені  тренери з Польщі проводять  дводенний тренінг для 20 учасників з Вінницької області. Захід відбувається на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

Координатор проєкту з польської сторони, член Правління Фундації «FERSO», досвідчений тренер та вчитель Ярослав Ващик та директор  Комплексу шкіл ремесла імені Яна Кілінського в Лодзі Марцін Юзефацюк навчатимуть директорів, заступників директорів шкіл підвищенню якості роботи в українських школах і професійних кваліфікацій управлінських кадрів у школах Вінницької області.

З початком тренінгу учасників проєкту вітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, Віцеконсул Генерального Консульства Республіки Польща у Вінницькій області Агнєшка Гуральська, заступниця директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк та члени офіційної польської делегації.

– Дійсно, враховуючи, що наразі Україна перебуває в стані освітянської реформи, надзвичайно корисно переймати досвід інших країн. Дякую нашим колегам із Польщі, що допомагають визначити основні стратегії та принципи реформи освіти в порівнянні з ситуацією в Польщі. Але, найголовніше, що після проведення тренінгів та семінарів ви, директори шкіл, заступники директорів, методисти, матимете змогу застосувати здобуті знання на практиці та передати їх іншим освітянам, – зазначив у своєму виступі заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Тож вітаю вас з початком дводенного семінару, успіху вам і натхнення у подальшій роботі разом з польськими колегами.

Наразі це перший етап спільного проєкту Фундації «FERSO» (Республіка Польща), Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування,  КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» та Громадської організації «Ідеї для людей». Результатом стане розробка Стратегій роботи шкіл та проведення навчання для директорів з усієї Вінницької області й залучення більшої цільової аудиторії з поширення знань та досвіду, отриманого в проєкті.

Протягом реалізації проєкту 13 директорів і заступників директорів та 7 методистів візьмуть участь у тренінгах  у Вінниці, навчальному  візиті в Лодзі та розроблять Стратегії роботи власних шкіл. Відбір учасників проводився ВОАОМС спільно з Партнерами проєкту на основі Конкурсу.

Повернутись Створено: 14 лютого 2020 року, 11:08
Оновлено: 14 лютого 2020 року, 14:11
Переглядів: 119

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація