9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кращі спікери Польщі вчитимуть освітян Вінниччини дебатувати Роздрукувати

20-21 січня, в рамках проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області», досвідчений викладач і тренер з Польщі Ярослав Ващик проведе дводенний тренінг для 27-ми вчителів з усіх районів Вінниччини.

Відбудеться він на базі КНВЗ «Вінницька академія неперервної освіти» за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 13, аудиторія №25 (другий поверх).

Початок: 20.01.2017 року о 10.00.

У відкритті семінару візьмуть участь:

- перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська,

- заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк,

- керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

Зазначений захід є першим етапом спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації «Ферсо» (Республіка Польща) за підтримки Маршалківської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Мета проекту полягає в тому, щоб розвинути навички, корисні для функціонування демократичного суспільства, такі, як робота в команді, «критичне мислення», міжособистісна комунікація, публічне представлення своєї позиції в дискусії, дослідження і належне представлення аргументів. Викладачі гуманітарних наук з 27-ми районів області дізнаються, як наділити учнів навичками використання методу «Оксфордських дискусій».

Відбір учасників проводився ВОАОМС спільно з Департаментом освіти та науки Вінницької ОДА. Ними стали найактивніші працівники освіти, що працюють зі старшими класами, з 27 районів області.

Крім того, згідно з умовами проекту, вчителі, котрі пройшли навчання з методів «Оксфордських дискусій», мають сприяти створенню в своїх школах дебатних клубів, в яких число учасників має бути більше 8-ми осіб.

Наступний етап – навчальний візит освітян області до Лодзинського воєводства Польщі, що відбудеться у період з 26 лютого до 4 березня 2017 року.

У червні цього року відбудеться урочиста конференція, де буде представлено набуті навички ведення дискусії перед великою групою учасників, органів влади Вінницької області, Лодзинського воєводства та засобів масової інформації. Учні матимуть можливість перевірити набуті навички перед незалежним, широким колом слухачів, які будуть оцінені дипломами і невеликими подарунками для кожного учасника.

Повернутись Створено: 18 січня 2017 року, 11:34 Переглядів: 758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація