Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кращі учасники проекту «Досвід країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації» ознайомились з роботою обласної Ради Роздрукувати

22 грудня для 30 кращих учасників проекту «Досвід країн Вишеградської четвірки у сфері децентралізації» влаштували екскурсію до обласної Ради. Співорганізатором заходу виступила депутат обласної Ради Ірина Колесник, а його учасниками стали учні 10-11 класів Непедівської та Гурівської загальноосвітніх шкіл Глуховецької селищної ОТГ Козятинського району.

Проект переміг в обласному конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Для його реалізації надавалась фінансова підтримка у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Керівником проекту виступила голова громадської організації «Асоціація євроклубів Вінниччини» Єлизавета Савчук, а експертом – Олександр Неприцький.

Після екскурсії в приміщенні обласної Ради учасники проекту відвідали сесійну залу. Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк ознайомив присутніх з роботою депутатів обласної Ради, системою для голосування «Рада», формуванням депутатських комісій, роботи депутатів у виборчих округах, розробленням, реалізацією програм та рішень обласної Ради, формуванням  обласного бюджету на 2018 рік. Начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець звернув увагу на роботу управлінь та відділів виконавчого апарату обласної Ради, який забезпечує виконання Законів України, в тому числі, «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту обласної Ради.

 – Для вас, шановні учасники проекту, є можливість зрозуміти, як працюють органи місцевого самоврядування в області. Кожний з вас у майбутньому матиме перспективу бути обраним до самоврядних органів, депутатом місцевої ради або старостою, сільським, селищним чи міським головою. Участь у програмі досвіду країн Вишеградської четвірки наочно продемонструвала вам систему впровадження децентралізаційних процесів на місцях. Сподіваюсь, що нинішня екскурсія додасть вам розуміння тих реформ, які наразі відбуваються в країні, – зазначив Михайло Кременюк у своєму виступі.

Ознайомившись з основними принципами роботи обласної Ради, кожний з екскурсантів отримав невеликий пам’ятний подарунок – «Паспорт Вінницької області».

 

Повернутись Створено: 22 грудня 2017 року, 15:37 Переглядів: 536

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація