23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Крижопіль відзначив свій день народження Роздрукувати

Днями Крижопіль відзначав День селища, у якому взяв участь депутат обласної Ради Юрій Семенюк.  

- На центральному перехресті селища - велика сцена, а обабіч вулиці для дітей - атракціони, батути, каруселі, ятки з цікавим крамом - тільки встигай умовляти дорослих, щоб скрізь побувати, - ділиться враженнями Юрій Семенюк.  - Центр селища був повністю заповнений жителями райцентру та гостями свята.

Відкрив урочистості селищний голова Олександр Третьяков. Він привітав всіх зі святом рідного селища, розповів про його історію та видатних особистостей-крижопільчан, подякував всім, хто своїми зусиллями, морально і матеріально допомагає Крижополю розвиватися, ставати кращим і затишнішим.

Хвилиною мовчання вшановали пам'ять усіх крижопільчан, хто в різні роки віддав своє життя за свободу і незалежність рідного краю.

Депутат Юрій Семенюк подякував організаторам за те,  що уже другий рік організовують святкування, побажав крижопільчанам наснаги та впевненості в завтрашньому дні.

- Крижопіль стане європейським містом з розвиненою інфраструктурою, роботящими, багатими та щедрими людьми, які не будуть наймитами європейських країн, а локомотивом нашої країни, і гідно представлятимуть свою  батьківщину, - сказав у вітальному слові Юрій Васильович.

Маленькі крижопільчани отримали подарунок від народного депутата України Юрія Македона - ігровий майданчик. Поки на сцені продовжувалось дійство, малеча натхненно і весело «їздила» у казковому потязі.

 Пахощі юшки, кулешу і каші приготовлених польовими кухнями від ПрАТ ПК «Поділля» та козаками району, притягували до наметів зі стравами все більше і більше гостей свята.   З цікавістю спостерігали вони показові виступи спортивного клубу «Краб», мали можливість підспівати і підтанцювати під час виступів крижопільських аматорів сцени та гурту «Цяцьки», пізніше молодь була у захоплені від рок-групи «Не лізь, бо вб’є». А завершилося свято файєр-шоу. 

Повернутись Створено: 13 вересня 2017 року, 14:20
Оновлено: 12 вересня 2017 року, 16:20
Переглядів: 1869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація