9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Крижопіль відзначив свій день народження Роздрукувати

Днями Крижопіль відзначав День селища, у якому взяв участь депутат обласної Ради Юрій Семенюк.  

- На центральному перехресті селища - велика сцена, а обабіч вулиці для дітей - атракціони, батути, каруселі, ятки з цікавим крамом - тільки встигай умовляти дорослих, щоб скрізь побувати, - ділиться враженнями Юрій Семенюк.  - Центр селища був повністю заповнений жителями райцентру та гостями свята.

Відкрив урочистості селищний голова Олександр Третьяков. Він привітав всіх зі святом рідного селища, розповів про його історію та видатних особистостей-крижопільчан, подякував всім, хто своїми зусиллями, морально і матеріально допомагає Крижополю розвиватися, ставати кращим і затишнішим.

Хвилиною мовчання вшановали пам'ять усіх крижопільчан, хто в різні роки віддав своє життя за свободу і незалежність рідного краю.

Депутат Юрій Семенюк подякував організаторам за те,  що уже другий рік організовують святкування, побажав крижопільчанам наснаги та впевненості в завтрашньому дні.

- Крижопіль стане європейським містом з розвиненою інфраструктурою, роботящими, багатими та щедрими людьми, які не будуть наймитами європейських країн, а локомотивом нашої країни, і гідно представлятимуть свою  батьківщину, - сказав у вітальному слові Юрій Васильович.

Маленькі крижопільчани отримали подарунок від народного депутата України Юрія Македона - ігровий майданчик. Поки на сцені продовжувалось дійство, малеча натхненно і весело «їздила» у казковому потязі.

 Пахощі юшки, кулешу і каші приготовлених польовими кухнями від ПрАТ ПК «Поділля» та козаками району, притягували до наметів зі стравами все більше і більше гостей свята.   З цікавістю спостерігали вони показові виступи спортивного клубу «Краб», мали можливість підспівати і підтанцювати під час виступів крижопільських аматорів сцени та гурту «Цяцьки», пізніше молодь була у захоплені від рок-групи «Не лізь, бо вб’є». А завершилося свято файєр-шоу. 

Повернутись Створено: 13 вересня 2017 року, 14:20
Оновлено: 12 вересня 2017 року, 16:20
Переглядів: 2310

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація