26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Крижопільський район може бути прикладом для всієї області Роздрукувати

заявили 22 липня голова обласної держадміністрації Іван Мовчан та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський після заслуховування звіту голови Крижопільської райдержадміністрації Лідії Семенюк, яка 22 липня прозвітувала про виконання планових завдань району у соціально-економічних показниках за І півріччя поточного року.

В ході обговорення звіту керівники всіх профільних управлінь та департаментів ОДА дали високу оцінку діяльності представникам районної влади Крижопільщини. Зокрема, було відзначено успіхи та позитивну динаміку у розвитку сільського господарства, промисловості, будівництва, охорони здоров’я, освіти, культури, благоустрою та впорядкуванні територій. Усі доручення обласної влади було виконано вчасно і навіть з випередженням.

Як зазначила у звіті Лідія Семенюк, протягом І півріччя до районного бюджету надійшло 13,5 млн. грн. власних та закріплених доходів, що становить 111 % від запланованих призначень. Зокрема, сільськими та селищними радами забезпечено виконання всіх планів дохідної частини.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський відмітив, що крижопільчани є одними з найбільш ініціативних учасників у конкурсах та різних проектах щодо питання залучення додаткових коштів для розвитку територіальних громад.

– Крижопільський район бере активну участь у цьому процесі. Із 17 проектів, поданих на обласний конкурс розвитку територіальних громад, 11 визнано переможцями, – зауважив І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради також закликав представників територіальних громад до участі у ІІІ етапі Швейцарсько-українського конкурсу «DESPRO», грантовий приз якого складає 850 тис. грн.

– Ваш район у своїй діяльності може бути прикладом для всієї області. І сьогоднішнє зібрання у такому форматі поетапно відображає діяльність представників всіх гілок влади. Саме завдяки ініціативам і старанням керівників всіх рівнів ми маємо такі високі результати. Дякую всім вам за ініціативність, взаємну співпрацю та активну життєву позицію, – наголосив перший заступник голови обласної Ради, завершуючи свій виступ.

 

Повернутись Створено: 23 липня 2013 року, 15:32 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація