21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Крижопільський район може бути прикладом для всієї області Роздрукувати

заявили 22 липня голова обласної держадміністрації Іван Мовчан та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський після заслуховування звіту голови Крижопільської райдержадміністрації Лідії Семенюк, яка 22 липня прозвітувала про виконання планових завдань району у соціально-економічних показниках за І півріччя поточного року.

В ході обговорення звіту керівники всіх профільних управлінь та департаментів ОДА дали високу оцінку діяльності представникам районної влади Крижопільщини. Зокрема, було відзначено успіхи та позитивну динаміку у розвитку сільського господарства, промисловості, будівництва, охорони здоров’я, освіти, культури, благоустрою та впорядкуванні територій. Усі доручення обласної влади було виконано вчасно і навіть з випередженням.

Як зазначила у звіті Лідія Семенюк, протягом І півріччя до районного бюджету надійшло 13,5 млн. грн. власних та закріплених доходів, що становить 111 % від запланованих призначень. Зокрема, сільськими та селищними радами забезпечено виконання всіх планів дохідної частини.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський відмітив, що крижопільчани є одними з найбільш ініціативних учасників у конкурсах та різних проектах щодо питання залучення додаткових коштів для розвитку територіальних громад.

– Крижопільський район бере активну участь у цьому процесі. Із 17 проектів, поданих на обласний конкурс розвитку територіальних громад, 11 визнано переможцями, – зауважив І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради також закликав представників територіальних громад до участі у ІІІ етапі Швейцарсько-українського конкурсу «DESPRO», грантовий приз якого складає 850 тис. грн.

– Ваш район у своїй діяльності може бути прикладом для всієї області. І сьогоднішнє зібрання у такому форматі поетапно відображає діяльність представників всіх гілок влади. Саме завдяки ініціативам і старанням керівників всіх рівнів ми маємо такі високі результати. Дякую всім вам за ініціативність, взаємну співпрацю та активну життєву позицію, – наголосив перший заступник голови обласної Ради, завершуючи свій виступ.

 

Повернутись Створено: 23 липня 2013 року, 15:32 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація