23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Круглий стіл Роздрукувати

Ігор Кревський: «У нинішньому стані місцеве самоврядування не може повноцінно, а головне – ефективно, функціонувати»

8 грудня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у засіданні круглого столу, присвяченому темі реформування місцевого самоврядування в Україні. На зібранні також були присутні депутати обласної Ради Олексій Гаврилов, Марина Коваль, Тетяна Антонець, Олександр Побережець, Сергій Смотрич, голови сільських територіальних громад області та представники ЗМІ.

Ігор Кревський наголосив, що адміністративно-територіальна реформа, а особливо її складова – реформа регіональної влади – на часі. За словами самоврядця, у нинішньому становищі органи місцевого самоврядування не можуть повноцінно, а головне – ефективно, здійснювати свої функціональні обов’язки.
– Перша причина – недосконалість законодавства. На сьогодні існує 207 законів, які більшою чи меншою мірою регулюють місцеве самоврядування. Друге – ради делегують повноваження державним адміністраціям, залишаючись фактично представницьким органом влади без реальних важелів впливу, – зауважив Ігор Кревський.
Перший заступник голови облради нагадав учасникам круглого столу, що на сьогодні напрацьовується пакет нових законопроектів та змін до існуючих актів. У більшості з них за основу взято положення «Концепції реформування місцевого самоврядування», яку розробила обласна Рада за участю місцевих рад Вінниччини.
– Ще півроку тому наша Концепція сприймалася насторожено, особливо головами обласних і районних держадміністрацій. Але, розібравшись, вони схвалили нашу Концепцію. Вони прониклися ідеєю створення виконкомів, які підпорядковуються виключно радам і не залежать від центральної влади, – зазначив Ігор Миколайович.
Також І.Кревський поінформував присутніх про законопроект про об’єднання сільських територіальних громад. Наразі документ за ініціативи Міністерства регіональної політики, будівництва і ЖКГ проходить громадські слухання. Він передбачає додаткове фінансування сукупних бюджетів громад, які будуть об’єднуватися.

 

 

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація