15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Кубок «Дністер-ХІ» вибороли вінниччани Роздрукувати

Могилів-Подільський приймав учасників Всеукраїнських змагань з шахів на Кубок Вінницької області «Дністер-ХІ». До міста з’їхалося 14 команд в складі 56 любителів гри  з різних Хмельницького, Кам’янця-Подільського,Чернівців, Миколаєва, Жмеринки, Козятина, Літина, Могилів-Подільського. Дві команди шахістів представляли місто Вінницю, три команди - Могилів-Подільський. Турнір міг би претендувати на статус міжнародного, адже в ньому взяли участь і спортсмени з сусідньої Молдови – міста Єдинець.

Серед титулованих учасників Кубка Вінниччини - 6 міжнародних майстрів та майстрів України: Микола Боднар, Вадим Трегубов, Віктор Гудок, Андрій Нечаєв, Пенг Лі Мін, Лівіу Гербуленко, близько 20 кандидатів в майстри спорту, інші учасники-першорозрядники.

В когорті таких шахових метрів і молодша зміна - чемпіони України серед дітей в різних вікових групах:  11-річний Олександр Довгалюк з Камянця-Подільського та  13-річний кандидат в майстри спорту з шахів Олексій Білич з Чернівців. Кубок Вінниччини проходив під патронатом депутата Вінницької обласної Ради Геннадія Вацака та міського голови Петра Бровка.

2017-й - активний рік у спортивному житті Могилева-Подільського: Всеукраїнські змагання на Кубок Вінницької області «Дністер ХІ» стали четвертим за рік шаховим турніром, учасників якого  зустрічало місто на Дністрі. Спеціально для Кубка Вінниччини було розроблено та виготовлено печатку турніру, якою під спалахи фотокамер та оплески присутніх Геннадій Вацак та Петро Бровко завізували офіційні документи змагань.

Кубок Вінниччини проходив  за швейцарською системою в дев’ять турів із 20-хвилинним контролем часу на кожну партію з 5-секундним додаванням на кожний хід. Протягом двох діб в Могилеві-Подільському точилися справжні шахові баталії, адже учасники турніру – метри інтелектуальної гри.  У перерві між грою шахісти мали змогу насолодитися  солодкою продукцією Кондитерського Дому «Вацак». Організатор Всеукраїнських змагань подбав, аби спортсмени отримали масу вражень від знайомства з Могилів-Подільщиною  та її культурними та історичними памятками, однією з яких  є Лядівський скельний монастир, куди їздили інтелектуали по завершенні першого змагального дня.

Другий день турніру визначив переможця: вінницька команда стала володарем Кубка, набравши найбільшу кількість очок. «Срібло» дісталося команді з Хмельницького, а «бронза» – квартету зі Жмеринки. Незважаючи на те, що переважна більшість гравців -  дорослі метри, юні шахісти з шахової школи «Вацак»  безкомпромісно боролися в кожному з турів. Для них це був дебютний серйозний турнір, тож він був швидше як  навчання майстерності у фаворитів.

Головний спонсор та організатор змагань - депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак подбав про грошові премії переможцю та призерам. Всі команди-учасниці також отримали  кубки турніру, торти від Кондитерського Дому «Вацак». На згадку кожному з 56 учасників було презентовано  фотоальбом зі світлинами яскравих моментів змагань. За азарт, жагу до перемоги Геннадій Вацак відзначив грошовими преміями і тих спортсменів, котрі продемонстрували найкращий результат в особовому заліку.

- Змагання пройшли на дуже  високому рівні. Правильно, що окрім шахів, ви підготували ще й культурну програму. Не на кожному турнірі вона є, - поділився враженнями Георгій Мінтенко з Чернівців.

- Нам все сподобалося, як місто, так і прийом. На минулих турнірах в Могилеві-Подільському нам не вдавалося зайняти престижні місця. А цього року, після підсилення команди чемпіоном Молдови Лівіу Гербуленком,  ми вибороли  4  командне місце. Це кращий результат нашої команди, - зазначили учасник з Молдови.

- Кубок Вінницької області з шахів Могилів-Подільський приймає не вперше, - підсумував депутат обласної Ради Геннадій Вацак. - Це щорічні традиційні змагання. Як їхній організатор, я задоволений, що цього року на наш турнір приїхало стільки учасників, широка географія спортсменів вказує, що змаганнями зацікавилися зі всієї України та Молдови. Будемо намагатися тримати марку і надалі, щоб щороку змагання в Могилеві-Подільському  ставали все більше цікавими.

Повернутись Створено: 2 серпня 2017 року, 12:28 Переглядів: 1016

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація