Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Кубок «Дністер-ХІ» вибороли вінниччани Роздрукувати

Могилів-Подільський приймав учасників Всеукраїнських змагань з шахів на Кубок Вінницької області «Дністер-ХІ». До міста з’їхалося 14 команд в складі 56 любителів гри  з різних Хмельницького, Кам’янця-Подільського,Чернівців, Миколаєва, Жмеринки, Козятина, Літина, Могилів-Подільського. Дві команди шахістів представляли місто Вінницю, три команди - Могилів-Подільський. Турнір міг би претендувати на статус міжнародного, адже в ньому взяли участь і спортсмени з сусідньої Молдови – міста Єдинець.

Серед титулованих учасників Кубка Вінниччини - 6 міжнародних майстрів та майстрів України: Микола Боднар, Вадим Трегубов, Віктор Гудок, Андрій Нечаєв, Пенг Лі Мін, Лівіу Гербуленко, близько 20 кандидатів в майстри спорту, інші учасники-першорозрядники.

В когорті таких шахових метрів і молодша зміна - чемпіони України серед дітей в різних вікових групах:  11-річний Олександр Довгалюк з Камянця-Подільського та  13-річний кандидат в майстри спорту з шахів Олексій Білич з Чернівців. Кубок Вінниччини проходив під патронатом депутата Вінницької обласної Ради Геннадія Вацака та міського голови Петра Бровка.

2017-й - активний рік у спортивному житті Могилева-Подільського: Всеукраїнські змагання на Кубок Вінницької області «Дністер ХІ» стали четвертим за рік шаховим турніром, учасників якого  зустрічало місто на Дністрі. Спеціально для Кубка Вінниччини було розроблено та виготовлено печатку турніру, якою під спалахи фотокамер та оплески присутніх Геннадій Вацак та Петро Бровко завізували офіційні документи змагань.

Кубок Вінниччини проходив  за швейцарською системою в дев’ять турів із 20-хвилинним контролем часу на кожну партію з 5-секундним додаванням на кожний хід. Протягом двох діб в Могилеві-Подільському точилися справжні шахові баталії, адже учасники турніру – метри інтелектуальної гри.  У перерві між грою шахісти мали змогу насолодитися  солодкою продукцією Кондитерського Дому «Вацак». Організатор Всеукраїнських змагань подбав, аби спортсмени отримали масу вражень від знайомства з Могилів-Подільщиною  та її культурними та історичними памятками, однією з яких  є Лядівський скельний монастир, куди їздили інтелектуали по завершенні першого змагального дня.

Другий день турніру визначив переможця: вінницька команда стала володарем Кубка, набравши найбільшу кількість очок. «Срібло» дісталося команді з Хмельницького, а «бронза» – квартету зі Жмеринки. Незважаючи на те, що переважна більшість гравців -  дорослі метри, юні шахісти з шахової школи «Вацак»  безкомпромісно боролися в кожному з турів. Для них це був дебютний серйозний турнір, тож він був швидше як  навчання майстерності у фаворитів.

Головний спонсор та організатор змагань - депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак подбав про грошові премії переможцю та призерам. Всі команди-учасниці також отримали  кубки турніру, торти від Кондитерського Дому «Вацак». На згадку кожному з 56 учасників було презентовано  фотоальбом зі світлинами яскравих моментів змагань. За азарт, жагу до перемоги Геннадій Вацак відзначив грошовими преміями і тих спортсменів, котрі продемонстрували найкращий результат в особовому заліку.

- Змагання пройшли на дуже  високому рівні. Правильно, що окрім шахів, ви підготували ще й культурну програму. Не на кожному турнірі вона є, - поділився враженнями Георгій Мінтенко з Чернівців.

- Нам все сподобалося, як місто, так і прийом. На минулих турнірах в Могилеві-Подільському нам не вдавалося зайняти престижні місця. А цього року, після підсилення команди чемпіоном Молдови Лівіу Гербуленком,  ми вибороли  4  командне місце. Це кращий результат нашої команди, - зазначили учасник з Молдови.

- Кубок Вінницької області з шахів Могилів-Подільський приймає не вперше, - підсумував депутат обласної Ради Геннадій Вацак. - Це щорічні традиційні змагання. Як їхній організатор, я задоволений, що цього року на наш турнір приїхало стільки учасників, широка географія спортсменів вказує, що змаганнями зацікавилися зі всієї України та Молдови. Будемо намагатися тримати марку і надалі, щоб щороку змагання в Могилеві-Подільському  ставали все більше цікавими.

Повернутись Створено: 2 серпня 2017 року, 12:28 Переглядів: 835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація