23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кубок області з кікбоксингу - у вихованців спортивної школи «Спартак-Вацак» Роздрукувати

Спортсмени Могилів-Подільської школи «Спартак-Вацак» знову на п’єдесталі області. В спортзалі Вінницького ПТУ № 11, де розігрувався відкритий перехідний Кубок області з кікбоксінгу за найпопулярнішою в світі версією ВАКО, вихованці спортшколи за сукупністю набраних балів та за кількістю завойованих нагород вибороли першість.

Кращі бійці визначалися в двох розділах – кік-лайт і лоу-кік. За медалі боролися учасники різних вікових категорій: діти від шести років, юніори, старші юніори та дорослі (від 18 до 35 років).

– Спорт підтримую завжди і пропагую власним прикладом: тренажерна зала у офісі Кондитерського Дому «Вацак» не простоює , - прокоментував свою роботу на окрузі депутат обласної Ради Геннадій Вацак. - Постійно беру участь у фінансуванні спортивного руху у Могилеві-Подільському. У вересні посприяв відкриттю дитячої шахової школи і наприкінці листопада було проведено міський турнір з шахів для школярів. А школа кікбоксингу «Спартак-Вацак», певен, скоро відзначить своє десятиліття.

Слід зазначити, що попереднім власником Кубку області з кікбоксингу теж була збірна Могилева-Подільського «Спартак-Вацак». Цьогоріч на нагороду претендували збірні Бару, Тульчинського району, Гнівані, Жмеринки, Могилева-Подільського і ще кількох вінницьких клубів. Але, як і торік, цього разу могилівчанам під керівництвом тренера Євгена Вандьо не було рівних.

– На Вінниччині кікбоксінгом за версією ВАКО у 7 клубах займаються близько 250 спортсменів віком від 6 до 41 року, – прокоментував Євген Вандьо. - За останні сім років 3-5 кікбоксерів Вінниччини регулярно потрапляють до збірної України. Але, на жаль, далеко не всі мають змогу виїжджати на міжнародні змагання через брак фінансування.

За підсумками Кубку буде сформована збірна Вінниччини для виступу на всеукраїнських, європейських та світових змаганнях. 

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 09:14 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація