2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кубок області з кікбоксингу - у вихованців спортивної школи «Спартак-Вацак» Роздрукувати

Спортсмени Могилів-Подільської школи «Спартак-Вацак» знову на п’єдесталі області. В спортзалі Вінницького ПТУ № 11, де розігрувався відкритий перехідний Кубок області з кікбоксінгу за найпопулярнішою в світі версією ВАКО, вихованці спортшколи за сукупністю набраних балів та за кількістю завойованих нагород вибороли першість.

Кращі бійці визначалися в двох розділах – кік-лайт і лоу-кік. За медалі боролися учасники різних вікових категорій: діти від шести років, юніори, старші юніори та дорослі (від 18 до 35 років).

– Спорт підтримую завжди і пропагую власним прикладом: тренажерна зала у офісі Кондитерського Дому «Вацак» не простоює , - прокоментував свою роботу на окрузі депутат обласної Ради Геннадій Вацак. - Постійно беру участь у фінансуванні спортивного руху у Могилеві-Подільському. У вересні посприяв відкриттю дитячої шахової школи і наприкінці листопада було проведено міський турнір з шахів для школярів. А школа кікбоксингу «Спартак-Вацак», певен, скоро відзначить своє десятиліття.

Слід зазначити, що попереднім власником Кубку області з кікбоксингу теж була збірна Могилева-Подільського «Спартак-Вацак». Цьогоріч на нагороду претендували збірні Бару, Тульчинського району, Гнівані, Жмеринки, Могилева-Подільського і ще кількох вінницьких клубів. Але, як і торік, цього разу могилівчанам під керівництвом тренера Євгена Вандьо не було рівних.

– На Вінниччині кікбоксінгом за версією ВАКО у 7 клубах займаються близько 250 спортсменів віком від 6 до 41 року, – прокоментував Євген Вандьо. - За останні сім років 3-5 кікбоксерів Вінниччини регулярно потрапляють до збірної України. Але, на жаль, далеко не всі мають змогу виїжджати на міжнародні змагання через брак фінансування.

За підсумками Кубку буде сформована збірна Вінниччини для виступу на всеукраїнських, європейських та світових змаганнях. 

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 09:14 Переглядів: 936

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація