9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Культура не повинна фінансуватись за залишковим принципом Роздрукувати

6 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка та депутата обласної Ради Юрія Яремчука.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук ознайомив членів комісії з проектом рішення «Про хід виконання Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 13 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 18 грудня 2012 року №418», який був підтриманий депутатами. Проект рішення «Про хід виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 43 (зі змінами)» члени комісії також підтримали та рекомендували голові внести на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Серед іншого депутати підтримали ряд звернень, зокрема: звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України щодо передбачення коштів у Державному бюджеті України на заходи із розвитку водного господарства; звернення до Міністерства фінансів України щодо збільшення бюджетних призначень у державному бюджеті України на фінансування територіальних органів, координацію діяльності яких здійснює Міністерство фінансів України; звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів екологічного податку; звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7  скликання до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо підтримки агенцій регіонального розвитку.

Під час розгляду розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік» голова комісії зазначив, що галузь культури не повинна фінансуватися за залишковим принципом.

Зазначеним розпорядженням здійснено перерозподіл видатків в межах загального обсягу бюджету, зокрема, за головним розпорядником коштів обласного бюджету – управління  культури і мистецтв облдержадміністрації, а саме:

- збільшення поточних видатків за загальним фондом «Фінансова підтримка філармоній, художніх і музичних колективів, ансамблів, концертних та циркових організацій» на 56 тис. грн (Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича для організації проведення Форуму молодіжної музики «Барви музики ХХ сторіччя» (нова назва «Contemporary music days in Vinnitsa»);

- збільшення поточних видатків за загальним фондом «Інші заходи в галузі культури і мистецтва» на 1 млн 321 тис. грн: Вінницькому обласному центру народної творчості на проведення культурно-мистецьких заходів – 824 тис. грн, Тульчинському училищу культури на проведення етнофестивалю «Калинові мости» - 55 тис. грн, Вінницькому училищу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича з метою забезпечення проведення заходів конкурсу «Подільська весна» «День українського баяна» та 60-річчя училища – 325 тис. грн. Крім того, для проведення Всеукраїнського пленеру скульпторів-каменотесів «Подільський оберіг», пленеру гончарів «Магічна глина»,  Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Бушанська пектораль» адміністрації державного історико-культурного заповідника «Буша» на суму 111 720 грн ).

З протоколом та висновками 75-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 15:15 Переглядів: 569

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація