23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Культура області Роздрукувати

Сергій Татусяк ознайомився із діяльністю художнього музею

Наприкінці 2012 року Вінницький обласний художній музей відзначив 25 років з дня свого заснування. 21 грудня відбулися відповідні урочистості та святкування чвертьстолітньої історії закладу культури.
А 2 січня музей із робочою метою відвідав голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк. Він зазначив, що хоче детальніше вивчити особливості функціонування комунальної установи з тим, аби намітити пріоритети її подальшого розвитку.

У ході зустрічі із директором художнього музею Іллею Безбахом Сергій Татусяк оглянув виставкові зали і господарські приміщення закладу. Він також поспілкувався із працівниками музею.
– Робота колективу музею є досить творчою та активною. Але необхідно більше займатися просвітницькою діяльністю для того, щоб зростала кількість відвідувачів. Адже фонд музею безцінний і Вінниччині є що показати гостям, туристам, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради додав, що культурна галузь і, зокрема, мистецька тема, є досить популярною у діяльності міжнародних грантових фондів. Відтак художньому музею варто вишуковувати можливості співпраці із організаціями, які займаються підтримкою мистецтва.
Ілля Безбах зауважив, що про потенціал музею свідчить факт відвідуваності його експозицій.
– За 25 років існування музей здобув славу закладу європейського типу. Щорічно його відвідують близько 150 000 осіб, а за 25 років – це близько 2,5 мільйонів відвідувачів, – повідомив І.Безбах.
Він додав, що наразі музейна колекція нараховує 7 315 експонатів XVII-XX століть. А родзинкою музею є «Салон мистецтв», який поєднує давні традиції аристократизму із сучасністю.

 

Повернутись Створено: 3 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1046

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація