Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Культура області Роздрукувати

Сергій Татусяк ознайомився із діяльністю художнього музею

Наприкінці 2012 року Вінницький обласний художній музей відзначив 25 років з дня свого заснування. 21 грудня відбулися відповідні урочистості та святкування чвертьстолітньої історії закладу культури.
А 2 січня музей із робочою метою відвідав голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк. Він зазначив, що хоче детальніше вивчити особливості функціонування комунальної установи з тим, аби намітити пріоритети її подальшого розвитку.

У ході зустрічі із директором художнього музею Іллею Безбахом Сергій Татусяк оглянув виставкові зали і господарські приміщення закладу. Він також поспілкувався із працівниками музею.
– Робота колективу музею є досить творчою та активною. Але необхідно більше займатися просвітницькою діяльністю для того, щоб зростала кількість відвідувачів. Адже фонд музею безцінний і Вінниччині є що показати гостям, туристам, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради додав, що культурна галузь і, зокрема, мистецька тема, є досить популярною у діяльності міжнародних грантових фондів. Відтак художньому музею варто вишуковувати можливості співпраці із організаціями, які займаються підтримкою мистецтва.
Ілля Безбах зауважив, що про потенціал музею свідчить факт відвідуваності його експозицій.
– За 25 років існування музей здобув славу закладу європейського типу. Щорічно його відвідують близько 150 000 осіб, а за 25 років – це близько 2,5 мільйонів відвідувачів, – повідомив І.Безбах.
Він додав, що наразі музейна колекція нараховує 7 315 експонатів XVII-XX століть. А родзинкою музею є «Салон мистецтв», який поєднує давні традиції аристократизму із сучасністю.

 

Повернутись Створено: 3 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1070

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація