Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Культура області Роздрукувати

Сергій Татусяк ознайомився із діяльністю художнього музею

Наприкінці 2012 року Вінницький обласний художній музей відзначив 25 років з дня свого заснування. 21 грудня відбулися відповідні урочистості та святкування чвертьстолітньої історії закладу культури.
А 2 січня музей із робочою метою відвідав голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк. Він зазначив, що хоче детальніше вивчити особливості функціонування комунальної установи з тим, аби намітити пріоритети її подальшого розвитку.

У ході зустрічі із директором художнього музею Іллею Безбахом Сергій Татусяк оглянув виставкові зали і господарські приміщення закладу. Він також поспілкувався із працівниками музею.
– Робота колективу музею є досить творчою та активною. Але необхідно більше займатися просвітницькою діяльністю для того, щоб зростала кількість відвідувачів. Адже фонд музею безцінний і Вінниччині є що показати гостям, туристам, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради додав, що культурна галузь і, зокрема, мистецька тема, є досить популярною у діяльності міжнародних грантових фондів. Відтак художньому музею варто вишуковувати можливості співпраці із організаціями, які займаються підтримкою мистецтва.
Ілля Безбах зауважив, що про потенціал музею свідчить факт відвідуваності його експозицій.
– За 25 років існування музей здобув славу закладу європейського типу. Щорічно його відвідують близько 150 000 осіб, а за 25 років – це близько 2,5 мільйонів відвідувачів, – повідомив І.Безбах.
Він додав, що наразі музейна колекція нараховує 7 315 експонатів XVII-XX століть. А родзинкою музею є «Салон мистецтв», який поєднує давні традиції аристократизму із сучасністю.

 

Повернутись Створено: 3 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1144

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація