9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Культурна діяльність Роздрукувати

 

На Вінниччині відзначили працівників культури

20 грудня у залі обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського відбулась культурно-мистецька акція «Покровитель культури - 2012». В урочистій церемонії нагородження взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступники голови облдержадміністрації Любов Спірідонова і Григорій Дерун.
Вітаючи представників загальнообласної акції доброчинства, Юрій Медведєв передав найщиріші слова вдячності від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу організаторам святкового дійства та всім працівникам культури нашої області.
- Ці люди великої скромності і душевної шляхетності. Протягом року ми не бачимо їх ні на телевізійних екранах, ні на сторінках газет, але щоденно вони вносять свій вклад у розвиток культури та відродження духовності нашого народу, - підкреслив Ю. Медведєв.
- Велика подяка всім вам за вашу діяльність від усієї громади Вінниччини, - завершив заступник голови обласної Ради.
За словами організаторів акції, 2012 рік запам’ятався вінничанам яскравими культурно-мистецькими подіями. Протягом року в області проведено понад 70 всеукраїнських та обласних культурно-мистецьких акцій спрямованих на розвиток народної творчості, професійного і аматорського мистецтва. Проведення чисельної низки обласних мистецьких проектів та 5 - міжнародних, 10 - всеукраїнських, понад 40 обласних фестивалів і конкурсів, біля 25 виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва сприяли зростанню позитивного іміджу Вінницького регіону.
Цього року за підтримку культурно-мистецьких заходів, за зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури та сприяння розвитку духовної сфери вінничан Почесну нагороду «Покровитель культури - 2012» отримали 17 наших земляків. Серед них – народні депутати України, засновники благодійних фондів, керівники підприємств і товариств, заслужені працівники сільського господарства, депутати обласної та районних рад Вінниччини.

Повернутись Створено: 21 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація