23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Культурна діяльність Роздрукувати

На Вінниччині відбулась персональна творча виставка «Поділля. Сповідь любові»

15 лютого у виставкових залах Вінницького обласного художнього музею відбулось відкриття персональної виставки відомого художника України Григорія Зорика «Поділля. Сповідь любові». Талановитого художника привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник начальника управління культури і туризму Сергій Гарбулінський, а також керівництво та культурно-освітня громадськість області.
Відкриваючи урочистий захід, директор художнього музею Ілля Безбах висловив своє захоплення неперевершеними творами митця та побажав натхнення і завзяття на його творчому шляху.
Гості заходу висловлювали художнику слова вітання, а також вручили духмяний каравай, дарували грамоти та святкові букети. Приємним подарунком для ювіляра стали пісні у виконанні тульчинського колективу народної творчості.
До уваги глядачів було представлено 36 робіт, створених майстром українського пейзажу. Більшість творів відображали мальовничі куточки Вінниччини.. Пейзажі, написані під час багаторазового перебування на живописних планерах, є своєрідним щоденником автора, що демонструє глядачам усе багатство рідної землі.

Довідка.
Народився Григорій Іванович Зорик 11 лютого 1958 в селі Кинашів Тульчинського району Вінницької області. Працюючи оформлювачем різних державних установ, музеїв, клубів, шкіл, Григорій Зорик вільний час присвячував роботі з натури, пробував свої сили в різних техніках, особливо вподобавши живопис маслом. З дитинства закоханий у красу рідного краю, Григорій Зорик своїм улюбленим жанром вибрав пейзаж. З радістю художник мандрує Україною, зображуючи мальовничі місця. Його роботи знаходяться в приватних колекціях Леоніда Кучми, Олександра Кваснєвського, Василя Гайду, Валерія Козловського, Наума Щерби.

Повернутись Створено: 15 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація