Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Культурна діяльність Роздрукувати

На Вінниччині відбулась персональна творча виставка «Поділля. Сповідь любові»

15 лютого у виставкових залах Вінницького обласного художнього музею відбулось відкриття персональної виставки відомого художника України Григорія Зорика «Поділля. Сповідь любові». Талановитого художника привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, заступник начальника управління культури і туризму Сергій Гарбулінський, а також керівництво та культурно-освітня громадськість області.
Відкриваючи урочистий захід, директор художнього музею Ілля Безбах висловив своє захоплення неперевершеними творами митця та побажав натхнення і завзяття на його творчому шляху.
Гості заходу висловлювали художнику слова вітання, а також вручили духмяний каравай, дарували грамоти та святкові букети. Приємним подарунком для ювіляра стали пісні у виконанні тульчинського колективу народної творчості.
До уваги глядачів було представлено 36 робіт, створених майстром українського пейзажу. Більшість творів відображали мальовничі куточки Вінниччини.. Пейзажі, написані під час багаторазового перебування на живописних планерах, є своєрідним щоденником автора, що демонструє глядачам усе багатство рідної землі.

Довідка.
Народився Григорій Іванович Зорик 11 лютого 1958 в селі Кинашів Тульчинського району Вінницької області. Працюючи оформлювачем різних державних установ, музеїв, клубів, шкіл, Григорій Зорик вільний час присвячував роботі з натури, пробував свої сили в різних техніках, особливо вподобавши живопис маслом. З дитинства закоханий у красу рідного краю, Григорій Зорик своїм улюбленим жанром вибрав пейзаж. З радістю художник мандрує Україною, зображуючи мальовничі місця. Його роботи знаходяться в приватних колекціях Леоніда Кучми, Олександра Кваснєвського, Василя Гайду, Валерія Козловського, Наума Щерби.

Повернутись Створено: 15 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація