26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Культурна програма Роздрукувати

 

Сергій Татусяк зводив підлеглих у бібліотеку

Виконавчий апарат обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком 26 вересня відвідав виставку «Адам Міцкевич 1798-1855» в обласній науковій бібліотеці ім.Тімірязєва. Експозицію, підготовлену за участі Консульства Республіки Польща у Вінниці, приурочили до «Днів Мазовії на Поділлі».
Працівники бібліотеки оформили інформаційні стенди, які відображають життєвий і творчий шлях видатного поета, історичну добу, у яку він жив, цитати з творів Міцкевича, фотографії. Експозиція оформлена польською мовою, але містить коментарі українською.
Окрім того із фонду рідкісних і цінних видань бібліотеки було піднято низку унікальних книг польською мовою, серед яких і перше прижиттєве видання сонетів Адама Міцкевича, віднайдене у родинній бібліотеці панів Русановських (с.Якушинці Вінницького району).
Директор бібліотеки Наталія Морозова повідомила голові облради про те, що наразі заклад працює над вільним доступом читачів до фондів бібліотеки.
– Зараз ми ставимо на кожну книгу чіп, у холі на першому поверсі вже встановили електронну рамку, аби хтось із відвідувачів «не забув» повернути книгу. Вільний доступ до фондів – це світова практика. Правда, у нас нема де поїсти читачам, які довго працюють, але вони щось вигадують, – розповіла Н.Морозова.
Зі слів директора, на сьогодні бібліотека ім.Тімірязєва здатна надавати читачеві чимало видів послуг, про які люди мало знають через відсутність реклами. Для прикладу, проводиться інтенсивна інтернетизація сільських бібліотек за рахунок міжнародних грантів.
Сергій Татусяк подякував бібліотекарям за змістовну виставку та ефективну роботу закладу в цілому, зазначивши, що обласна Рада є його партнером.
– Робота, яку ви проводите, в тому числі щодо забезпечення сільських бібліотек Інтернетом, є надзвичайно важливою. З нею потрібно дійти до кожної людини, – зауважив голова облради.

 

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація