21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Культурна програма Роздрукувати

 

Сергій Татусяк зводив підлеглих у бібліотеку

Виконавчий апарат обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком 26 вересня відвідав виставку «Адам Міцкевич 1798-1855» в обласній науковій бібліотеці ім.Тімірязєва. Експозицію, підготовлену за участі Консульства Республіки Польща у Вінниці, приурочили до «Днів Мазовії на Поділлі».
Працівники бібліотеки оформили інформаційні стенди, які відображають життєвий і творчий шлях видатного поета, історичну добу, у яку він жив, цитати з творів Міцкевича, фотографії. Експозиція оформлена польською мовою, але містить коментарі українською.
Окрім того із фонду рідкісних і цінних видань бібліотеки було піднято низку унікальних книг польською мовою, серед яких і перше прижиттєве видання сонетів Адама Міцкевича, віднайдене у родинній бібліотеці панів Русановських (с.Якушинці Вінницького району).
Директор бібліотеки Наталія Морозова повідомила голові облради про те, що наразі заклад працює над вільним доступом читачів до фондів бібліотеки.
– Зараз ми ставимо на кожну книгу чіп, у холі на першому поверсі вже встановили електронну рамку, аби хтось із відвідувачів «не забув» повернути книгу. Вільний доступ до фондів – це світова практика. Правда, у нас нема де поїсти читачам, які довго працюють, але вони щось вигадують, – розповіла Н.Морозова.
Зі слів директора, на сьогодні бібліотека ім.Тімірязєва здатна надавати читачеві чимало видів послуг, про які люди мало знають через відсутність реклами. Для прикладу, проводиться інтенсивна інтернетизація сільських бібліотек за рахунок міжнародних грантів.
Сергій Татусяк подякував бібліотекарям за змістовну виставку та ефективну роботу закладу в цілому, зазначивши, що обласна Рада є його партнером.
– Робота, яку ви проводите, в тому числі щодо забезпечення сільських бібліотек Інтернетом, є надзвичайно важливою. З нею потрібно дійти до кожної людини, – зауважив голова облради.

 

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація