2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Культурне середовище Роздрукувати

У Вінниці відкрилася унікальна виставка марок

Депутати постійної комісії обласної Ради 6 скликання з питань культури, духовності та історичної спадщини 21 лютого взяли участь в урочистому відкритті першої виставки «ВІНФІЛЕКСП-2013» у приміщенні Вінницького обласного краєзнавчого музею.
Перша Вінницька обласна філателістична виставка «ВІНФІЛЕКСП-2013» організована Вінницькою дирекцією УДППЗ «Укрпошта» і обласною організацією Асоціації філателістів України. Вона об’єднує дві тематики. По-перше, 100-річчя з дня народження Одарки Сидоренко, майстра народної творчості, портрети, картини, сукні якої прикрашають багато музеїв України і європейських країн. Всі присутні мали змогу побачити унікальні вишивки майстрині. По-друге, на цій виставці показані цікаві колекції марок, зібраних філателістами із Вінницької області, зі Львова, Івано-Франківська, Закарпаття, Чернівців. Тематика експозицій різноманітна: історія, космос, політика, транспорт, тварини тощо, тому виставка цікава не тільки для філателістів, а й для широких кіл громадськості. Оцінювати якість колекцій буде журі під головуванням Руслана Грабштейна, Національного комісара України на філателістичних виставках за кордоном.
Всі присутні мали можливість побачити урочисте спецпогашення, присвячене відкриттю виставки спеціальним штемпелем. «ВІНФІЛЕКСП-2013» буде тривати до 5 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 21 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1146

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація