26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Курс на євроінтеграцію Роздрукувати

Презентація Вінниччини у Європі − заділ на взаємовигідну та довготривалу співпрацю

12-15 вересня 2011 року відбуватиметься презентація Вінницької області у Раді Європи (м.Страсбург, Французька Республіка), у Європарламенті (м.Брюссель, Королівство Бельгія) та у м.Берн (Швейцарська Конфедерація). Захід організовано в рамках відзначення 20-ї річниці Незалежності України та з метою залучення Вінницької області до міжнародної спільноти, шляхом налагодження міжрегіональної співпраці.

Проект подібного масштабу та змісту проводиться вперше. Він став можливим завдяки злагодженій роботі та ініціативності голови обласної Ради Сергія Татусяка, голови облдержадміністрації Миколи Джиги, Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та плідної співпраці з фондом Петра Порошенка.
Ідея керівництва області щодо співпраці Вінниччини із регіонами європейських країн знайшла відгуки у вітчизняних та європейських дипломатичних структурах. Відтак посольство України у Швейцарській Конфедерації та особисто Надзвичайний та Повноважний Посол Ігор Дір запропонував презентувати Вінниччину у Берні. Згодом на аналогічну презентацію до себе запросили Франція та Бельгія. В офіційних листах було зазначено, що Вінницька область обрана для проекту через те, що в регіоні найефективніше здійснюється євроінтеграційна робота, як на рівні влади, так і на рівні громадськості.
В складі офіційної делегації Вінницької області, яку очолює голова обласної Ради Сергій Татусяк, – представники виконавчої влади області та органів місцевого самоврядування, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Герої України, представники бізнесових структур, громадські діячі.
Загалом чисельний склад делегації становить 210 осіб, з яких 65 осіб – представники художніх колективів та 45 осіб – представники обласних та районних засобів масової інформації.
У ході поїздки головою обласної Ради буде здійснено презентацію Вінницької області, зокрема, її економічного, туристичного потенціалу та культурного різноманіття.
Також планується підписання двох протоколів намірів про співпрацю. А саме: між Вінницькою областю і регіоном Ельзас (Франція), між Вінницькою областю і кантоном Фрібург (Швейцарія).
Особливу увагу організатори приділили презентації інвестиційних можливостей регіону. Мета − залучити іноземні інвестиції в економіку області. Це дасть її жителям: нові робочі місця, стабільний заробіток, соціальні гарантії, розвиток інфраструктури території, на якій вкладаються інвестиції. Також проект дозволить Вінницькій області претендувати на першочерговість у співпраці із європейськими фондами та грантодавцями.
Загалом, презентація Вінниччини у Європі − це заділ на взаємовигідну та довготривалу співпрацю з європейським бізнесом, органами влади та громадськими організаціями.

 

Повернутись Створено: 7 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1031

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація