21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Курс на євроінтеграцію Роздрукувати

Презентація Вінниччини у Європі − заділ на взаємовигідну та довготривалу співпрацю

12-15 вересня 2011 року відбуватиметься презентація Вінницької області у Раді Європи (м.Страсбург, Французька Республіка), у Європарламенті (м.Брюссель, Королівство Бельгія) та у м.Берн (Швейцарська Конфедерація). Захід організовано в рамках відзначення 20-ї річниці Незалежності України та з метою залучення Вінницької області до міжнародної спільноти, шляхом налагодження міжрегіональної співпраці.

Проект подібного масштабу та змісту проводиться вперше. Він став можливим завдяки злагодженій роботі та ініціативності голови обласної Ради Сергія Татусяка, голови облдержадміністрації Миколи Джиги, Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та плідної співпраці з фондом Петра Порошенка.
Ідея керівництва області щодо співпраці Вінниччини із регіонами європейських країн знайшла відгуки у вітчизняних та європейських дипломатичних структурах. Відтак посольство України у Швейцарській Конфедерації та особисто Надзвичайний та Повноважний Посол Ігор Дір запропонував презентувати Вінниччину у Берні. Згодом на аналогічну презентацію до себе запросили Франція та Бельгія. В офіційних листах було зазначено, що Вінницька область обрана для проекту через те, що в регіоні найефективніше здійснюється євроінтеграційна робота, як на рівні влади, так і на рівні громадськості.
В складі офіційної делегації Вінницької області, яку очолює голова обласної Ради Сергій Татусяк, – представники виконавчої влади області та органів місцевого самоврядування, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Герої України, представники бізнесових структур, громадські діячі.
Загалом чисельний склад делегації становить 210 осіб, з яких 65 осіб – представники художніх колективів та 45 осіб – представники обласних та районних засобів масової інформації.
У ході поїздки головою обласної Ради буде здійснено презентацію Вінницької області, зокрема, її економічного, туристичного потенціалу та культурного різноманіття.
Також планується підписання двох протоколів намірів про співпрацю. А саме: між Вінницькою областю і регіоном Ельзас (Франція), між Вінницькою областю і кантоном Фрібург (Швейцарія).
Особливу увагу організатори приділили презентації інвестиційних можливостей регіону. Мета − залучити іноземні інвестиції в економіку області. Це дасть її жителям: нові робочі місця, стабільний заробіток, соціальні гарантії, розвиток інфраструктури території, на якій вкладаються інвестиції. Також проект дозволить Вінницькій області претендувати на першочерговість у співпраці із європейськими фондами та грантодавцями.
Загалом, презентація Вінниччини у Європі − це заділ на взаємовигідну та довготривалу співпрацю з європейським бізнесом, органами влади та громадськими організаціями.

 

Повернутись Створено: 7 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1061

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація