Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Курс на Європу Роздрукувати

Голова просив підтримки Вінниччини у Парижі

Сергій Татусяк попросив Європейську Асоціацію колишніх членів парламентів країн Ради Європи та Європейського Союзу (FP-AP) про сприяння в питанні співпраці Вінницької області та окремих регіонів країн Європи.

Таке прохання голова обласної Ради висловив на Генеральній Асамблеї FP-AP, яка відбулася 24-25 лютого у Парижі.
– Я попросив колег по Асоціації підтримати ініціативу Вінницької обласної влади щодо налагодження контактів між Вінниччиною та одним із регіонів кожної країни Європи. Я наголосив, що це є для нас важливою стратегічною метою і головним завданням на 2011 рік, – сказав С.Татусяк.
Голова зазначив, що заручившись підтримкою європейських інституцій, таких як FP-AP, Вінниччина відкриє нові і ширші можливості залучення грантових коштів у регіон.
– Я впевнений, що робота з європейськими донорами стрімко посилиться, коли Україна підпише угоду про асоціативне членство в Євросоюзі. Переконаний, що це станеться цього року. Але ми вже зараз повинні напрацьовувати міжнародні міжрегіональні контакти. Адже головною умовою фондів, які фінансують свої програми в Україні, є наявність угод про співпрацю з країнами ЄС, – підкреслив очільник облради.
Також Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада підсилила свою роботу у напрямку міжнародних контактів листами до міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, посольств іноземних держав та міжнародних громадських організацій. Наразі очільник вітчизняного МЗС вже висловив свою підтримку міжнародній діяльності Вінницької облради.


Довідка:
Сергій Татусяк обраний членом Бюро Європейської Асоціації колишніх парламентарів держав - членів ради Європи та Європейського Союзу 14 березня 2008 року.
Європейська Асоціація колишніх парламентарів держав - членів Ради Європи та Європейського союзу (FP-AP) була створена у 1987 році у Страсбурзі. Нині Асоціація має у своєму складі 15 членів, серед яких – Україна, Німеччина, Бельгія, Італія, Франція, Іспанія, Австрія, Швейцарія, Ірландія, Люксембург, Туреччина та інші.
Мета Асоціації FP-AP – пропагувати європейські ідеали і підтримувати європейські цінності, будувати та посилювати відносини між європейськими політиками, представниками бізнесових кіл, діячами громадського сектору, встановлювати дружні зв’язки між представниками держав – членів ЄС та держав – членів Ради Європи.

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація