23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Курс на Європу Роздрукувати

Голова просив підтримки Вінниччини у Парижі

Сергій Татусяк попросив Європейську Асоціацію колишніх членів парламентів країн Ради Європи та Європейського Союзу (FP-AP) про сприяння в питанні співпраці Вінницької області та окремих регіонів країн Європи.

Таке прохання голова обласної Ради висловив на Генеральній Асамблеї FP-AP, яка відбулася 24-25 лютого у Парижі.
– Я попросив колег по Асоціації підтримати ініціативу Вінницької обласної влади щодо налагодження контактів між Вінниччиною та одним із регіонів кожної країни Європи. Я наголосив, що це є для нас важливою стратегічною метою і головним завданням на 2011 рік, – сказав С.Татусяк.
Голова зазначив, що заручившись підтримкою європейських інституцій, таких як FP-AP, Вінниччина відкриє нові і ширші можливості залучення грантових коштів у регіон.
– Я впевнений, що робота з європейськими донорами стрімко посилиться, коли Україна підпише угоду про асоціативне членство в Євросоюзі. Переконаний, що це станеться цього року. Але ми вже зараз повинні напрацьовувати міжнародні міжрегіональні контакти. Адже головною умовою фондів, які фінансують свої програми в Україні, є наявність угод про співпрацю з країнами ЄС, – підкреслив очільник облради.
Також Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада підсилила свою роботу у напрямку міжнародних контактів листами до міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, посольств іноземних держав та міжнародних громадських організацій. Наразі очільник вітчизняного МЗС вже висловив свою підтримку міжнародній діяльності Вінницької облради.


Довідка:
Сергій Татусяк обраний членом Бюро Європейської Асоціації колишніх парламентарів держав - членів ради Європи та Європейського Союзу 14 березня 2008 року.
Європейська Асоціація колишніх парламентарів держав - членів Ради Європи та Європейського союзу (FP-AP) була створена у 1987 році у Страсбурзі. Нині Асоціація має у своєму складі 15 членів, серед яких – Україна, Німеччина, Бельгія, Італія, Франція, Іспанія, Австрія, Швейцарія, Ірландія, Люксембург, Туреччина та інші.
Мета Асоціації FP-AP – пропагувати європейські ідеали і підтримувати європейські цінності, будувати та посилювати відносини між європейськими політиками, представниками бізнесових кіл, діячами громадського сектору, встановлювати дружні зв’язки між представниками держав – членів ЄС та держав – членів Ради Європи.

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація