Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Курс на Європу Роздрукувати

Вінниччина реалізувала наймасштабніший міжнародний проект

12-15 вересня 2011 року у трьох країнах Європи відбувся найбільший міжнародний захід, який організували та провели Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина». Відповідно до програми у Раді Європи (м.Страсбург, Французька Республіка), у посольстві України в Швейцарії (м.Берн, Швейцарська Конфедерація) та у Комітеті регіонів (м.Брюссель, Королівство Бельгія) відбулися презентація Вінницької області та урочистий прийом від імені вінницької делегації.
Проект реалізовано в рамках відзначення 20-ї річниці Незалежності України та з метою залучення Вінницької області до міжнародної спільноти, шляхом налагодження міжрегіональної співпраці з країнами Європи.
Очільник офіційної делегації, голова обласної Ради Сергій Татусяк у Берні, Страсбурзі та Брюсселі здійснив півгодинну слайд-презентацію Вінницької області: від її географічного розташування до конкретних бізнес-проектів. У трьох країнах високо оцінили роботу вінничан, відзначивши практичність презентації, яка, за словами єврочиновників, є основою для старту двосторонньої співпраці.
– Шлях України до євроспільноти без присутності регіонів у Європі – неможливий. Презентація Вінниччини у Європі – не просто політична масштабна акція, це – продовження великої роботи, яку ми здійснюємо в області у напрямі євроінтеграції. Більше того, наші дії співпадають із діями Президента України та уряду у питанні євроінтеграції, – зазначив С.Татусяк.
Сергій Пилипович зауважив, що на основі домовленостей, яких було досягнуто з представниками національних урядів Швейцарії, Франції і Бельгії та європейських інституцій, обласна Рада розробить цілісний концепт співпраці з ними на найближчі 5-7 років.


– Завдання нашої презентації – знайти партнерів обласній Раді і громадським організаціям, а бізнесу – інвесторів, – наголосив голова облради.
Безпосередню допомогу в організації презентації Вінниччини в Європі надала Радник Президента України, вінничанка за походженням, Марина Ставнійчук. Вона зазначила, що Вінниччина проводить євроінтеграційну державного рівня і цей досвід є передовим.
– Я рада, що Вінниччина є передовою у багатьох сферах діяльності. Окрім євроінтеграційної роботи на чолі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, вона активно працює над реформою місцевого самоврядування. І, привідкрию завісу, – реально претендує стати пілотним регіоном у цій реформі, – прокоментувала М.Ставнійчук.
Інший вінничанин, народний депутат України Олег Зарубінський вважає, що Вінниччина презентувала себе Європі у надзвичайно вдалий час:
– Останнім часом спостерігається тенденція активної присутності України у Європі і Вінниччина своїм проектом підсилює її. Те, що робить Вінницька область – це відчуття течії міжнародного курсу, – підкреслив О.Зарубінський.
Народний депутат України Віктор Корж назвав презентацію Вінниччини у Європі закономірністю.
– Цей проект – не випадковість, а закономірність. Це результат роботи, яку провели керівники області, депутати, бізнесмени. Завдяки людям, які вклали в проект душу, зусилля і кошти, ми протягом трьох днів дихали українським повітрям у центрі Європи, – сказав Віктор Корж.
Роботу офіційної делегації у складі 100 осіб, а це: представники виконавчої влади області та органів місцевого самоврядування, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Герої України, представники бізнесових структур, громадські діячі, – підсилили 65-особова група вінницьких артистів та 45-особова представників всеукраїнських, обласних та районних засобів масової інформації.
 

Повернутись Створено: 19 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 998

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація