15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Курс на Європу Роздрукувати

Вінниччина реалізувала наймасштабніший міжнародний проект

12-15 вересня 2011 року у трьох країнах Європи відбувся найбільший міжнародний захід, який організували та провели Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина». Відповідно до програми у Раді Європи (м.Страсбург, Французька Республіка), у посольстві України в Швейцарії (м.Берн, Швейцарська Конфедерація) та у Комітеті регіонів (м.Брюссель, Королівство Бельгія) відбулися презентація Вінницької області та урочистий прийом від імені вінницької делегації.
Проект реалізовано в рамках відзначення 20-ї річниці Незалежності України та з метою залучення Вінницької області до міжнародної спільноти, шляхом налагодження міжрегіональної співпраці з країнами Європи.
Очільник офіційної делегації, голова обласної Ради Сергій Татусяк у Берні, Страсбурзі та Брюсселі здійснив півгодинну слайд-презентацію Вінницької області: від її географічного розташування до конкретних бізнес-проектів. У трьох країнах високо оцінили роботу вінничан, відзначивши практичність презентації, яка, за словами єврочиновників, є основою для старту двосторонньої співпраці.
– Шлях України до євроспільноти без присутності регіонів у Європі – неможливий. Презентація Вінниччини у Європі – не просто політична масштабна акція, це – продовження великої роботи, яку ми здійснюємо в області у напрямі євроінтеграції. Більше того, наші дії співпадають із діями Президента України та уряду у питанні євроінтеграції, – зазначив С.Татусяк.
Сергій Пилипович зауважив, що на основі домовленостей, яких було досягнуто з представниками національних урядів Швейцарії, Франції і Бельгії та європейських інституцій, обласна Рада розробить цілісний концепт співпраці з ними на найближчі 5-7 років.


– Завдання нашої презентації – знайти партнерів обласній Раді і громадським організаціям, а бізнесу – інвесторів, – наголосив голова облради.
Безпосередню допомогу в організації презентації Вінниччини в Європі надала Радник Президента України, вінничанка за походженням, Марина Ставнійчук. Вона зазначила, що Вінниччина проводить євроінтеграційну державного рівня і цей досвід є передовим.
– Я рада, що Вінниччина є передовою у багатьох сферах діяльності. Окрім євроінтеграційної роботи на чолі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, вона активно працює над реформою місцевого самоврядування. І, привідкрию завісу, – реально претендує стати пілотним регіоном у цій реформі, – прокоментувала М.Ставнійчук.
Інший вінничанин, народний депутат України Олег Зарубінський вважає, що Вінниччина презентувала себе Європі у надзвичайно вдалий час:
– Останнім часом спостерігається тенденція активної присутності України у Європі і Вінниччина своїм проектом підсилює її. Те, що робить Вінницька область – це відчуття течії міжнародного курсу, – підкреслив О.Зарубінський.
Народний депутат України Віктор Корж назвав презентацію Вінниччини у Європі закономірністю.
– Цей проект – не випадковість, а закономірність. Це результат роботи, яку провели керівники області, депутати, бізнесмени. Завдяки людям, які вклали в проект душу, зусилля і кошти, ми протягом трьох днів дихали українським повітрям у центрі Європи, – сказав Віктор Корж.
Роботу офіційної делегації у складі 100 осіб, а це: представники виконавчої влади області та органів місцевого самоврядування, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Герої України, представники бізнесових структур, громадські діячі, – підсилили 65-особова група вінницьких артистів та 45-особова представників всеукраїнських, обласних та районних засобів масової інформації.
 

Повернутись Створено: 19 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація