Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Курс на реформи Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Президент відчуває потреби регіонів і підтримує їх»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що Президент України Віктор Янукович підтримує пропозиції Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід», яка відбулася у Вінниці 20 травня і резолюція якої була направлена Главі держави.
– Ми звернулися до Президента із проханням прискорити процес децентралізації державної влади в країні та шляхом реформи сформувати ефективне та дієве місцеве самоврядування. І вже 3 червня на засіданні Ради регіонів, де я брав участь, Віктор Янукович чітко наголосив: країна бере курс на глибоку реформу місцевого самоврядування. Це свідчить про те, що Президент відчуває потреби регіонів і підтримує їх, – вважає Сергій Татусяк.
Голова облради переконаний, що така заява Президента дасть прискорення адміністративній реформі, сутність якої полягає у передачі якомога більших повноважень місцевим радам з відповідними юридичними, матеріальним та фінансовими ресурсами.
– За дорученням Президента відповідні фахівці мають здійснити конституційно-правове обґрунтування органів місцевого самоврядування, напрацювати необхідну нормативну базу. До речі, в її основу ввійде також концепція реформування місцевого самоврядування, яку Вінницька обласна Рада затвердила у січні цього року, – зазначив С.Татусяк.
На думку очільника обласних депутатів, наразі влада країни перейшла від теорії про реформу місцевого самоврядування до практичних дій, і Вінниччина у цьому процесі буде правофланговою

 

Повернутись Створено: 7 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація