Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Курс на реформу Роздрукувати

Сергій Татусяк озвучив свій інтерес у владі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 19 січня прочитав лекцію «Адміністративна реформа: сучасний стан і перспективи» для групи працівників сільських рад (землевпорядників), які проходять курс навчання у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

С.Татусяк ознайомив слухачів з основними положеннями адмінреформи та наголосив, що вона має відбутися не лише на рівні Києва у вигляді скорочення чисельності центрального чиновницького апарату, а й на місцях.
– Ця реформа потрібна не уряду, вона потрібна, насамперед, нам, органам місцевого самоврядування і територіальним громадам, – підкреслив головний самоврядець області.
Голова також ознайомив аудиторію з планом дій обласної Ради та адміністрації на підготовчому етапі реформування. Зокрема, про те, що ОДА вже направила в Київ свої пропозиції щодо оптимізації органів виконавчої влади в області, а обласна Рада має намір на найближчій сесії затвердити «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та направити її і відповідне звернення до Верховної Ради, Президента та Кабміну.
– Я дуже хочу, щоб ситуація в органах влади змінилася. Але ще більше хочу, щоб ви цього захотіли. Бо реформа самоврядування – це інтерес не держави, це – наш інтерес, – наголосив С.Татусяк.
Наостанок голова попросив землевпорядників і їхніх колег долучитися до активного обговорення «Концепції реформування місцевого самоврядування» у своїх територіальних громадах.

 

Повернутись Створено: 19 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1176

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація