26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Курс на реформу Роздрукувати

Сергій Татусяк озвучив свій інтерес у владі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 19 січня прочитав лекцію «Адміністративна реформа: сучасний стан і перспективи» для групи працівників сільських рад (землевпорядників), які проходять курс навчання у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

С.Татусяк ознайомив слухачів з основними положеннями адмінреформи та наголосив, що вона має відбутися не лише на рівні Києва у вигляді скорочення чисельності центрального чиновницького апарату, а й на місцях.
– Ця реформа потрібна не уряду, вона потрібна, насамперед, нам, органам місцевого самоврядування і територіальним громадам, – підкреслив головний самоврядець області.
Голова також ознайомив аудиторію з планом дій обласної Ради та адміністрації на підготовчому етапі реформування. Зокрема, про те, що ОДА вже направила в Київ свої пропозиції щодо оптимізації органів виконавчої влади в області, а обласна Рада має намір на найближчій сесії затвердити «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та направити її і відповідне звернення до Верховної Ради, Президента та Кабміну.
– Я дуже хочу, щоб ситуація в органах влади змінилася. Але ще більше хочу, щоб ви цього захотіли. Бо реформа самоврядування – це інтерес не держави, це – наш інтерес, – наголосив С.Татусяк.
Наостанок голова попросив землевпорядників і їхніх колег долучитися до активного обговорення «Концепції реформування місцевого самоврядування» у своїх територіальних громадах.

 

Повернутись Створено: 19 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація