Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Курс на реформу Роздрукувати

Сергій Татусяк озвучив свій інтерес у владі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 19 січня прочитав лекцію «Адміністративна реформа: сучасний стан і перспективи» для групи працівників сільських рад (землевпорядників), які проходять курс навчання у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

С.Татусяк ознайомив слухачів з основними положеннями адмінреформи та наголосив, що вона має відбутися не лише на рівні Києва у вигляді скорочення чисельності центрального чиновницького апарату, а й на місцях.
– Ця реформа потрібна не уряду, вона потрібна, насамперед, нам, органам місцевого самоврядування і територіальним громадам, – підкреслив головний самоврядець області.
Голова також ознайомив аудиторію з планом дій обласної Ради та адміністрації на підготовчому етапі реформування. Зокрема, про те, що ОДА вже направила в Київ свої пропозиції щодо оптимізації органів виконавчої влади в області, а обласна Рада має намір на найближчій сесії затвердити «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та направити її і відповідне звернення до Верховної Ради, Президента та Кабміну.
– Я дуже хочу, щоб ситуація в органах влади змінилася. Але ще більше хочу, щоб ви цього захотіли. Бо реформа самоврядування – це інтерес не держави, це – наш інтерес, – наголосив С.Татусяк.
Наостанок голова попросив землевпорядників і їхніх колег долучитися до активного обговорення «Концепції реформування місцевого самоврядування» у своїх територіальних громадах.

 

Повернутись Створено: 19 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1305

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація