21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Курс на реформу Роздрукувати

Сергій Татусяк озвучив свій інтерес у владі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 19 січня прочитав лекцію «Адміністративна реформа: сучасний стан і перспективи» для групи працівників сільських рад (землевпорядників), які проходять курс навчання у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

С.Татусяк ознайомив слухачів з основними положеннями адмінреформи та наголосив, що вона має відбутися не лише на рівні Києва у вигляді скорочення чисельності центрального чиновницького апарату, а й на місцях.
– Ця реформа потрібна не уряду, вона потрібна, насамперед, нам, органам місцевого самоврядування і територіальним громадам, – підкреслив головний самоврядець області.
Голова також ознайомив аудиторію з планом дій обласної Ради та адміністрації на підготовчому етапі реформування. Зокрема, про те, що ОДА вже направила в Київ свої пропозиції щодо оптимізації органів виконавчої влади в області, а обласна Рада має намір на найближчій сесії затвердити «Концепцію реформування місцевого самоврядування» та направити її і відповідне звернення до Верховної Ради, Президента та Кабміну.
– Я дуже хочу, щоб ситуація в органах влади змінилася. Але ще більше хочу, щоб ви цього захотіли. Бо реформа самоврядування – це інтерес не держави, це – наш інтерес, – наголосив С.Татусяк.
Наостанок голова попросив землевпорядників і їхніх колег долучитися до активного обговорення «Концепції реформування місцевого самоврядування» у своїх територіальних громадах.

 

Повернутись Створено: 19 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація