23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Курс на реформу Роздрукувати

В Севастополі Раді Європи презентують Концепцію реформи місцевого самоврядування

27-28 серпня у м.Севастополі Республіки Крим відбуватиметься круглий стіл на тему «Шляхи реформування місцевого самоврядування в Україні». Його проводить Рада Європи в рамках Програми «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні». У ході круглого столу представники Програми мають озвучити остаточну оцінку Ради Європи щодо стану місцевого самоврядування в Україні та надати свої рекомендації щодо його реформування.

Позицію Ради Європи у Севастополі представлять директор дослідницької групи з питань місцевого врядування в Європі (GRALE) (Франція) Жерар Марку, старший консультант компанії «Abbevilleassociates» (Велика Британія) Дайян Бунян, радник Президента Польщі з питань регіонального розвитку і місцевого самоврядування (Польща) Павєл Свянєвіч.
З українського боку участь у заході візьмуть Перший президент України, голова Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук, Радник президента України - керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк, директор Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук.
Вітчизняні експерти представлять європейським колегам проект Концепції реформи місцевого самоврядування в Україні.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який бере участь у круглому столі в Севастополі, наголосив, що даний захід є визначальним у процесі реформування місцевого самоврядування в Україні.
– Якщо буде прийнята загальнодержавна концепція реформування місцевого самоврядування і її підтримає Президент України на Раді регіонів у вересні, то це буде означати старт реформи. Мені приємно, що саме Вінниччина своїми зверненнями, наполяганнями, як ніхто, пришвидшувала цей процес і запропонувала свою концепцію (як базову) для реформування місцевого самоврядування в Україні, – зазначив С.Татусяк.


Повернутись Створено: 27 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація