Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Курс на реформу Роздрукувати

В Севастополі Раді Європи презентують Концепцію реформи місцевого самоврядування

27-28 серпня у м.Севастополі Республіки Крим відбуватиметься круглий стіл на тему «Шляхи реформування місцевого самоврядування в Україні». Його проводить Рада Європи в рамках Програми «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні». У ході круглого столу представники Програми мають озвучити остаточну оцінку Ради Європи щодо стану місцевого самоврядування в Україні та надати свої рекомендації щодо його реформування.

Позицію Ради Європи у Севастополі представлять директор дослідницької групи з питань місцевого врядування в Європі (GRALE) (Франція) Жерар Марку, старший консультант компанії «Abbevilleassociates» (Велика Британія) Дайян Бунян, радник Президента Польщі з питань регіонального розвитку і місцевого самоврядування (Польща) Павєл Свянєвіч.
З українського боку участь у заході візьмуть Перший президент України, голова Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук, Радник президента України - керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк, директор Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук.
Вітчизняні експерти представлять європейським колегам проект Концепції реформи місцевого самоврядування в Україні.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який бере участь у круглому столі в Севастополі, наголосив, що даний захід є визначальним у процесі реформування місцевого самоврядування в Україні.
– Якщо буде прийнята загальнодержавна концепція реформування місцевого самоврядування і її підтримає Президент України на Раді регіонів у вересні, то це буде означати старт реформи. Мені приємно, що саме Вінниччина своїми зверненнями, наполяганнями, як ніхто, пришвидшувала цей процес і запропонувала свою концепцію (як базову) для реформування місцевого самоврядування в Україні, – зазначив С.Татусяк.


Повернутись Створено: 27 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація