Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Курсанти Вищого професійного училища склали клятву на вірність Батьківщині Роздрукувати

1 вересня у Вінниці відбулося урочисте прийняття присяги курсантами і складання клятви студентами  першого курсу  Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та ліцеїстами 1-го курсу Ліцею цивільного захисту.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук привітали курсантів та студентів з нагоди свята. На заходи були запрошені керівництво структурних підрозділів облдержадміністрації, священослужителі, гості, ветерани, батьки та рідні курсантів.

Урочистості відкрив своєю вітальною промовою начальник училища, полковник служби цивільного захисту Микола Говорущак. Ліцеїсти склали присягу на вірність Батьківщині, після чого керівництво області вручили їм службові посвідчення.

Людмила Щербаківська у своїй промові подякувала першокурсникам за обрання ними такої нелегкої життєвої дороги.

– Ваша професія славиться своєю людяністю, добротою, турботою про інших, - зауважила Людмила Михайлівна. - Ви з честю забезпечуватимете надійний захист національного багатства, рятуватимете життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримуючи постійну бойову готовність до боротьби з надзвичайним лихом. У святковий для вас день прийміть найщиріші побажання миру, добра, злагоди вам та вашим родинам.

Курсанти з керівництвом області вшанували пам’ять загиблих за незалежність України хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку Небесній Сотні та Героям АТО і Меморіалу Слави. На завершення святкових заходів особовий склад училища пройшов урочистим маршем.

        

Повернутись Створено: 1 вересня 2016 року, 20:08 Переглядів: 1213

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація