Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Квадрат» святкує свою першу річницю Роздрукувати

19 грудня свою першу річницю відзначає Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат».  Програма свята пройшла під назвою «WOW Форум» або «Birthday party у KVADRATі».

За рік діяльності у «Квадраті» проведено більше 800 концертів, фестивалів, планерів, тренінгів, семінарів, лекцій, благодійних та інших заходів. Це місце де молодь має можливість збиратись, обговорювати ідеї, реалізовувати проєкти.

З першим ювілеєм заклад привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович та виконувач обов’язків директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник.

– Рівно рік тому, у День святого Миколая, молодь Вінниччини отримала спільний подарунок від обласної Ради, облдержадміністрації та Вінницької міської ради – молодіжний центр «Квадрат», – сказав у вітальному слові Михайло Кременюк. – Від імені депутатського корпусу обласної Ради та від себе особисто бажаю вам, щоб кожен день, кожен проведений захід в цьому закладі, наповнював ваші серця втіхою і натхненням.   

На святковому Форумі відбувається 6 дискусійних панелей, які тематично дублюватимуть напрями роботи центру та визначають ситуацію в сферах. Спікерами виступають Наталя Заболотна та народний депутат України Ірина Борзова, представники компаній Coca Cola, Letyshop та DGN Games, експерти освітніх молодіжних проектів офісу Erasmus+ в Україні та багато інших.

Після Форуму розпочнеться культурна частина, що має назву «Birthday Party у KVADRATі», буде продемонстрована художня виставка з креативними митцями, молодіжний нетворкінг із таємним гостем, театральний перформанс та виступи двох запрошених гуртів.

Повернутись Створено: 19 грудня 2019 року, 16:42 Переглядів: 394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація