Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь у виїзному засіданні колегії облдержадміністрації Роздрукувати

16 липня в місті Ладижин під головуванням керівника  облдержадміністрації Валерія Коровія відбулося виїзне засідання колегії облдержадміністрації «Про підсумки роботи з окремих питань соціально-економічного розвитку області».

Крім членів колегії облдержадміністрації, в роботі засідання взяли участь голови райдержадміністрацій та районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники департаментів, обласних управлінь, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком зібрання учасники виїзного засідання ознайомились  з ходом будівництва дендрологічного парку «Ладижинський гай», роботою Ладижинського ТМО (відділенням швидкої допомоги, інтенсивної терапії, гінекологічним та пологовим),  роботою ТОВ «Вінницька птахофабрика» Філія «Переробний комплекс», оглянули процес  утеплення багатоповерхових будинків в місті.

У залі засідань філії ТОВ «Вінницька птахофабрика» Філія «Переробний комплекс» Валерій Коровій відкрив пленарну частину засідання колегії, де були      розглянуті  питання про перспективи розвитку промислового сектору   області та залучення інвестицій, стратегічні аспекти розвитку аграрного сектору області, завдання органів місцевої влади в процесі бюджетної децентралізації, дотримання фінансово-бюджетної дисципліни,  підвищення ефективності протидії корупції, хід виконання завдань шостої черги часткової мобілізації.

 За результатами розгляду питань прийняті рішення колегії, дані доручення головам райдержадміністрації.

На завершення засідання до його учасників звернувся голова обласної Ради Сергій Свитко.

- Перш за все, я вітаю всіх вас із святом! 25 років тому,  16 липня 1990 року, Верховна Рада у країни о 10 годині 7 хвилин проголосувала Декларацію про державний суверенітет України. І саме, 25 років тому, був даний старт нашого новітнього державотворення. Зараз досить складна ситуація в державі, але сьогоднішня колегія показала, які  здобутки має Вінницька область. Ми бачили цифри, і розуміємо,  що сьогодні Вінниччина є практично в авангарді України в плані розвитку промисловості, сільського господарства. І це дуже приємно. Це досягнення всіх мешканців Вінницької області, і, звичайно, всіх вас - хто працює, очолює  райони, міста, департаменти, управління тощо. Я переконаний в тому, що ми переможемо на сході і будемо мати ту Україну –про яку мріємо. Звертаю увагу, що перемога на сході не може бути без здійснення реформ в Україні.

Хочу озвучити слова американського Посла Пайєтта, який сказав, що українська корупція є більшою загрозою ніж російські  танки. І сьогодні, звичайно, є великі претензії до правоохоронних органів. Я переконаний, що немає ефективної боротьби з корупцією. Але, якщо раніше за часів попередніх Президентів України, за часів Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенка, Віктора Януковича, була важлива їх політична воля до боротьби з корупцією, то сьогодні є політична воля українського народу. Народ змусить всіх нас  виконувати закони і боротися з корупцією. Якщо влада не буде виконувати волю народу - нас чекають дуже сумні часи. Тому, ми повинні все це усвідомити  і працювати в ім'я українського народу. Я ще раз вітаю всіх із святом, Бажаю здоров'я, добра, благополуччя. Всім нам миру і перемоги,- сказав Сергій Свитко.

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 16 липня 2015 року, 19:02 Переглядів: 1154

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація