9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ладижин і надалі стоїть на позиції неучасті у реформі охорони здоров’я Роздрукувати

Ладижин – п’ятим і останнім із міст обласного значення звітував про результати роботи з 9 місяців поточного року. 11 жовтня доповідь міського голови Валерія Коломейцева заслуховували голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк.

З-поміж інших міст Вінниччини Ладижин утримує лідерські позиції за багатьма показниками соціально-економічного розвитку. Це, зокрема, виконання міського бюджету, залучення інвестицій, рівень заробітної плати.

– Середня зарплата в Ладижині становить 3800 грн., що аж на 1000 гривень більше за середню обласну, – прокоментував директор Департаменту регіонального економічного розвитку А.Гижко.

Валерій Коломейцев нарікає, що уряд доводить занижені фінансові показники для міста, відтак компенсувати різницю мусить міський бюджет.

– За звітний період на соціально-гуманітарну сферу місто виділило на 9 млн. грн. більше, ніж було передбачено Мінфіном, – повідомив міський голова.

Він додав, що так само виключно місцевим коштом у місті здійснюються заходи з благоустрою.

Разом з тим Ладижин – єдиний населений пункт у Вінницькій області, який не долучився до впровадження реформи охорони здоров’я. Зокрема, на сьогодні, відповідно до закону, не відбулося розмежування медичних закладів на первину і вторинну ланки.

В.Коломейцев заявив, що депутати міської ради розглянуть це питання при умові, що їм буде гарантовано залишення усіх медичних закладів у нинішніх статусах.

 

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 16:10 Переглядів: 1228

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація