Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ладижин і надалі стоїть на позиції неучасті у реформі охорони здоров’я Роздрукувати

Ладижин – п’ятим і останнім із міст обласного значення звітував про результати роботи з 9 місяців поточного року. 11 жовтня доповідь міського голови Валерія Коломейцева заслуховували голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк.

З-поміж інших міст Вінниччини Ладижин утримує лідерські позиції за багатьма показниками соціально-економічного розвитку. Це, зокрема, виконання міського бюджету, залучення інвестицій, рівень заробітної плати.

– Середня зарплата в Ладижині становить 3800 грн., що аж на 1000 гривень більше за середню обласну, – прокоментував директор Департаменту регіонального економічного розвитку А.Гижко.

Валерій Коломейцев нарікає, що уряд доводить занижені фінансові показники для міста, відтак компенсувати різницю мусить міський бюджет.

– За звітний період на соціально-гуманітарну сферу місто виділило на 9 млн. грн. більше, ніж було передбачено Мінфіном, – повідомив міський голова.

Він додав, що так само виключно місцевим коштом у місті здійснюються заходи з благоустрою.

Разом з тим Ладижин – єдиний населений пункт у Вінницькій області, який не долучився до впровадження реформи охорони здоров’я. Зокрема, на сьогодні, відповідно до закону, не відбулося розмежування медичних закладів на первину і вторинну ланки.

В.Коломейцев заявив, що депутати міської ради розглянуть це питання при умові, що їм буде гарантовано залишення усіх медичних закладів у нинішніх статусах.

 

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 16:10 Переглядів: 1127

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація