Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ладижин і надалі стоїть на позиції неучасті у реформі охорони здоров’я Роздрукувати

Ладижин – п’ятим і останнім із міст обласного значення звітував про результати роботи з 9 місяців поточного року. 11 жовтня доповідь міського голови Валерія Коломейцева заслуховували голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк.

З-поміж інших міст Вінниччини Ладижин утримує лідерські позиції за багатьма показниками соціально-економічного розвитку. Це, зокрема, виконання міського бюджету, залучення інвестицій, рівень заробітної плати.

– Середня зарплата в Ладижині становить 3800 грн., що аж на 1000 гривень більше за середню обласну, – прокоментував директор Департаменту регіонального економічного розвитку А.Гижко.

Валерій Коломейцев нарікає, що уряд доводить занижені фінансові показники для міста, відтак компенсувати різницю мусить міський бюджет.

– За звітний період на соціально-гуманітарну сферу місто виділило на 9 млн. грн. більше, ніж було передбачено Мінфіном, – повідомив міський голова.

Він додав, що так само виключно місцевим коштом у місті здійснюються заходи з благоустрою.

Разом з тим Ладижин – єдиний населений пункт у Вінницькій області, який не долучився до впровадження реформи охорони здоров’я. Зокрема, на сьогодні, відповідно до закону, не відбулося розмежування медичних закладів на первину і вторинну ланки.

В.Коломейцев заявив, що депутати міської ради розглянуть це питання при умові, що їм буде гарантовано залишення усіх медичних закладів у нинішніх статусах.

 

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 16:10 Переглядів: 1080

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація