Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ладижин відстоює фінансову самодостатність і відсторонюється від медичної реформи Роздрукувати

5 лютого відзвітував про підсумки роботи в 2013 році Ладижинський міський голова Валерій Коломейцев. Кількісні та якісні показники господарювання дозволяють місту залишатися лідером не тільки у Вінницькій області, а й в Україні у своїй групі міст.

Так, у 2013 році Ладижин став першим у виконанні фінансових показників, доведених Міністерством фінансів України. За словами Валерія Коломейцева, практично усі галузі дофінансовувалися з міського бюджету. Так, на освіту Мінфін виділив 23,6 млн. грн., а фактично було використано 28,3 млн. грн.; на охорону здоров’я виділено 13,5 млн. грн., використано 17,6 млн. грн.; культура – 2,5 млн. грн. і 4 млн. грн. відповідно; спорт – виділено 303 тис. грн. і використано 1 млн. грн.

Втім, міський голова зауважив, що могли б зробити для міста більше, якби можна було зменшити відрахування до обласного бюджету. На сьогодні, згідно з Бюджетним кодексом, місту повертається 25% від податків, які воно сплачує в обласний бюджет. В.Коломейцев вважає, що повернення має складати 50%. З листом, де викладене відповідне прохання, він звернувся до голови обласної Ради.

Місто Ладижин залишається «особливим» в області через неучасть у пілотному проекті з реформування охорони здоров’я. Це єдина адміністративно-територіальна одиниця, де не відбулося розмежування медичних закладів на первинну і вторинну ланки. Валерій Коломейцев зауважив, що він виконує волю громади, яка вирішила залишити все, як є.

Міський голова запевнив, що відсторонення від експерименту на якості медичних послуг жодним чином не позначається. Навпаки, з міського бюджету медикам (як і освітянам, і працівникам культури) виплачується 13-та зарплата та премії до професійних свят. Також молодим спеціалістам місто надає соціальне житло.

Втім, за словами директора Департаменту охорони здоров’я і курортів ОДА Л.Діденко, Ладижину доведеться включитися в реформу, яка вже втілюється в усіх регіонах України, а не тільки в пілотних областях.

 

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2014 року, 12:45 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація