Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ладижинські атлети змагались за приз депутата обласної Ради Роздрукувати

У Парку відпочинку «Ладижинський гай» на відкритій альтанці відбувся Чемпіонат Ладижина з класичного жиму лежачи на приз депутата обласної Ради Ігоря Лещенка, який є триразовим чемпіоном світу та абсолютний чемпіон Європи з жиму лежачи. Він пропагує спорт та здоровий спосіб життя серед молоді, проводить зустрічі зі школярами, тренує силову команду «Ряба GYM» та організовує змагання.

Цього разу вирішили провести Чемпіонат міста для всіх бажаючих помірятися силами. Учасниками змагань стали 10 атлетів віком від 25 до 52 років. Серед них, як майстри спорту так і ті, хто вперше спробував себе в подібних змаганнях.

Спортсмени у трьох спробах намагалися у положенні лежачи вижати найбільшу вагу штанги. Всі були у рівних умовах, адже спеціальна програма враховувала вік, вагу атлетів та вагу штанги і для кожного учасника обраховувався власний коефіцієнт. Результати виступів кожного  спортсмена відразу виводилися на екран і вболівальники мали змогу спостерігати за успішністю атлетів та змаганням за першість.

Перше місце посів майстер спорту міжнародного класу Олександр Прудіус, який вижав штангу вагою 185 кг. На другій сходинці - Олександр Мигулько, який підняв 150 кг, а третім став Сідоров Віталій з  результатом 145 кг. Всі переможці є працівниками різних філій «Вінницької птахофабрики».

Ігор Лещенко вручив всім учасникам змагань грошові винагороди, а призери отримали комплекти спеціального спортивного харчування, адже вже за два тижні у ладижинських атлетів відповідальні всеукраїнські змагання.

- Класичний жим лежачи досить складний спорт і не лише через вагу штанги, вправи потребують чіткого технічного виконання, - сказав Ігор Лещенко. - Трьом атлетам вдалось на цих змаганнях перевищити власний рекорд, але я чекаю від них ще кращих результатів на Кубку Чорного моря з жиму лежачи, який невдовзі відбудеться у Білгороді-Дністровському. Чемпіонат Ладижина став пробою сил перед виступом на всеукраїнській арені. Головне, що нам вдалось організувати спортивне свято для ладижинців і приємно, що в місті зростає кількість прихильників силових видів спорту і до таких відкритих змагань долучаються нові спортсмени.

Вже 17 червня ладижинські атлети із силової команди «Ряба GYM» виступатимуть на Кубку Чорного моря з жиму лежачи.

Повернутись Створено: 13 червня 2017 року, 16:45 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація