Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ладижинському аграрному коледжу – 85 Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Головашич взяла участь в урочистих заходах з нагоди 85-річчя Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету.

– Ладижинський аграрний коледж має майже сторічну історію та безліч власних традицій. Саме тут продовжують змінюватися, впроваджувати нові цікаві зустрічі, конкурси, втілювати в життя цікаві проекти, – зазначила Людмила Головашич. – Нещодавно тут святкували День вишиванки – українська кухня, вишивані сорочки та сукні в різних стилях та кольорах. І от знову свято – зустріч випускників. Приємно долучитися до таких свят, і від щирого серця хочеться допомогти закладу в нових починаннях.

Як депутат обласної Ради, Людмила Володимирівна вручила приз за найкращу вишиванку учаснику свята, який зачарував своєю гостинністю та незвичним узваром з додаванням м’яти. Крім того, вона підтримала благодійною допомогою організаторів дійства.

Під час святкування  гості коледжу могли оглянути  виставку  студентських робіт «Дари осені»,  фотоколаж  «Коледж в моєму серці», презентацію  технічної творчості та моделей ретроавтомобілів.

За 85 років існування коледжу  більше 15 тисяч студентів освітнього закладу стали  фахівцями в різних галузях. Зараз у закладі навчається більше 680 студентів. Навчальний процес забезпечує 65 кваліфікованих викладачів. Нинішній Ладижинський коледж ВНАУ –  один із провідних навчальних закладів у системі аграрної освіти України,  випускники якого користуються попитом в аграрних та промислових підприємствах України. У  коледжі діють 27 лабораторій, 23 навчальні кабінети,  чотири комп’ютерні класи,  до послуг студентів три спортивних зали, стадіон, тенісний корт та різні спортивні майданчики.

Повернутись Створено: 8 червня 2018 року, 10:00 Переглядів: 496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація