Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лариса Білозір: «Допомога сільським громадам має бути в пріоритеті кожного депутата» Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір зустрілась з  виборцями свого округу. Цього разу зустріч була з жителями Новоободівської та Олександрівської громад.

Протягом кількох годин депутат поспілкувалась з 18 громадянами. Найбільшу кількість звернень склали прохання про матеріальну допомогу на лікування онкохворих дітей, а також постраждалим від ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Також люди просили допомоги у наданні пенсій та призначені категорій ліквідаторів.

Представники районної Федерації  футболу звернулись за допомогою у приведенні до ладу сільських стадіонів та футбольних полів.

- Порадувало, що є люди які не просто просять дати їм кошти, а звертаються за допомогою дати можливість заробити їх, - говорить Лариса Миколаївна. - Наприклад, молодий юнак з села Олександрівка попросив посприяти з працевлаштуванням, оскільки, після звільнення з армії і маючи вищу освіту, не може знайти роботу.

Варто зазначити, що деякі питання вдалося вирішити одразу.  Наприклад, дитячий садок з села Нова Ободівка «Росинка» було частково забезпечено постільною білизною, а дитячий садок в Олександрівці та Летківська школа отримали принтери.  Крім того, на вікнах сільських рад Новоободівської та Олександрівської тепер  будуть нові штори.

Лариса Білозір активну допомагає людям і через свій фонд як депутат обласної Ради. З нього фінансову допомогу вже отримали 11 людей.

Розуміючи важливість питань проведення децентралізації в країні, депутат також долучається до роз’яснювальної роботи серед громад. Так, після прийому громадян за сприяння Лариси Білозір, на відкритій сесії Новоободівської громади для жителів села заступник керівника секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Андрій Кавунець провів лекцію з питань об’єднання  територіальних громад.

 

         

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2016 року, 17:33 Переглядів: 1994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація