Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лариса Білозір: «Допомога сільським громадам має бути в пріоритеті кожного депутата» Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір зустрілась з  виборцями свого округу. Цього разу зустріч була з жителями Новоободівської та Олександрівської громад.

Протягом кількох годин депутат поспілкувалась з 18 громадянами. Найбільшу кількість звернень склали прохання про матеріальну допомогу на лікування онкохворих дітей, а також постраждалим від ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Також люди просили допомоги у наданні пенсій та призначені категорій ліквідаторів.

Представники районної Федерації  футболу звернулись за допомогою у приведенні до ладу сільських стадіонів та футбольних полів.

- Порадувало, що є люди які не просто просять дати їм кошти, а звертаються за допомогою дати можливість заробити їх, - говорить Лариса Миколаївна. - Наприклад, молодий юнак з села Олександрівка попросив посприяти з працевлаштуванням, оскільки, після звільнення з армії і маючи вищу освіту, не може знайти роботу.

Варто зазначити, що деякі питання вдалося вирішити одразу.  Наприклад, дитячий садок з села Нова Ободівка «Росинка» було частково забезпечено постільною білизною, а дитячий садок в Олександрівці та Летківська школа отримали принтери.  Крім того, на вікнах сільських рад Новоободівської та Олександрівської тепер  будуть нові штори.

Лариса Білозір активну допомагає людям і через свій фонд як депутат обласної Ради. З нього фінансову допомогу вже отримали 11 людей.

Розуміючи важливість питань проведення децентралізації в країні, депутат також долучається до роз’яснювальної роботи серед громад. Так, після прийому громадян за сприяння Лариси Білозір, на відкритій сесії Новоободівської громади для жителів села заступник керівника секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Андрій Кавунець провів лекцію з питань об’єднання  територіальних громад.

 

         

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2016 року, 17:33 Переглядів: 1708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація