Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Лариса Білозір: «Допомога сільським громадам має бути в пріоритеті кожного депутата» Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір зустрілась з  виборцями свого округу. Цього разу зустріч була з жителями Новоободівської та Олександрівської громад.

Протягом кількох годин депутат поспілкувалась з 18 громадянами. Найбільшу кількість звернень склали прохання про матеріальну допомогу на лікування онкохворих дітей, а також постраждалим від ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Також люди просили допомоги у наданні пенсій та призначені категорій ліквідаторів.

Представники районної Федерації  футболу звернулись за допомогою у приведенні до ладу сільських стадіонів та футбольних полів.

- Порадувало, що є люди які не просто просять дати їм кошти, а звертаються за допомогою дати можливість заробити їх, - говорить Лариса Миколаївна. - Наприклад, молодий юнак з села Олександрівка попросив посприяти з працевлаштуванням, оскільки, після звільнення з армії і маючи вищу освіту, не може знайти роботу.

Варто зазначити, що деякі питання вдалося вирішити одразу.  Наприклад, дитячий садок з села Нова Ободівка «Росинка» було частково забезпечено постільною білизною, а дитячий садок в Олександрівці та Летківська школа отримали принтери.  Крім того, на вікнах сільських рад Новоободівської та Олександрівської тепер  будуть нові штори.

Лариса Білозір активну допомагає людям і через свій фонд як депутат обласної Ради. З нього фінансову допомогу вже отримали 11 людей.

Розуміючи важливість питань проведення децентралізації в країні, депутат також долучається до роз’яснювальної роботи серед громад. Так, після прийому громадян за сприяння Лариси Білозір, на відкритій сесії Новоободівської громади для жителів села заступник керівника секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Андрій Кавунець провів лекцію з питань об’єднання  територіальних громад.

 

         

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2016 року, 17:33 Переглядів: 1797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація