Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Лариса Білозір: «Ефективність нашої роботи доводить кількість реалізованих проектів» Роздрукувати

За кілька останніх років громади сіл Ободівки та Нової Ободівки отримали реальний ресурс для розвитку та вирішення нагальних проблем у рамках Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

У сьогоднішніх умовах суттєвою фінансовою допомогою у вирішенні конкретних проблем села, селища, міста чи району є гранти. Мабуть, особливо актуальною і потрібною є така діяльність для сільських рад, чиї бюджети не дозволяють самостійно вирішити їхні гострі проблеми. А ще більш важливим для сіл є реальна фінансова підтримка.

– Ми системно та наполегливо працюємо, щоб вирішувати проблеми громад, – розповідає про свою роботу на окрузі депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Вже кілька років поспіль ми проводимо навчання для громад району, потім наші експерти допомагають у написанні проектів. Також виступили фінансовим партнером у всіх проектах, які звернулися до нас. Можну констатувати, що громада Ободівки – не виключення, і за ці роки нам вдалось реалізувати цілу низку важливих для громади проектів.

Першопрохідцем для громади Ободівки став втілений проект на 200 тис. грн «Формування патріотичного духу в здоровому тілі в теплому спортивному залі» у єдиній на Вінниччині сільській спортивній школі. До реалізації долучилися обласна Рада, батьки, Тростянецька районна рада, сільська рада. В ході реалізації проекту було відновлено водопостачання школи, замінено каналізаційну систему, встановлено сучасну систему опалення та піролізний котел, обладнано внутрішню вбиральню, душові.

Наступним реалізувано проект «Майбутнє Ободівської громади розпочинається із сімейної медицини», в Ободівській амбулаторії сімейної медицини. Придбано необхідне медичне обладнання на суму 254 тис. грн.

А от «Синергізм громади і довкілля - роздільний збір твердих побутових відходів є архіважливою передумовою екологічної безпеки Ободівської територіальної громади»  – екологічний проект реалізований на суму 400 тис. грн. До Лариси Білозір звернувся сільський голова. Депутатка допомогла зі спів фінансуванням. Цей проект був ще й підсилений придбаним за гроші обласного бюджету сміттєвозом.

На заміну покрівлі в Ободівському краєзнавчому музеї, в одній із будівель палацо-паркового ансамблю Собанських було залучено 100 тис. грн. Споруда збудована орієнтовно в 1890 році родиною Собанських для доброчинної лікарні для всіх жителів Ободівки та сусідніх сіл.

Завдяки залученню державної субвенції, профінансовано заміну вікон на енергозберігаючі в Ободівській школі I-III ступенів (162 тис. грн.) та ремонт покрівлі Будинку культури в с. Бережанки (150 тис. грн.).

У 2016 році проект із заміни вікон у школі Нової Ободівки завдяки включенні його до переліку об'єктів, що фінансувались за рахунок коштів субвенції та за повного співфінансування усіх учасників проекту, було замінено вікна у навчальному закладі на 200 тис. грн.

Робота продовжилась і у 2017 році, коли проект із заміни вікон став переможцем 14 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад. На ці цілі було залучено 300 тис. грн. На сьогодні після встановлення ще 8 вікон у Новоободівській школі будівля навчального закладу має повністю енергозберігаюче скління. Також цьогоріч був реалізований проект «Комфортний дитячий садок в селі – успішний розвиток всієї громади» на загальну суму 385 тис. грн.

Дах, який протікав, був проблемою для Ободівської спортшколи, але завдяки реалізованому проекту «Гармонійний розвиток особистості, формування здорового способу життя – фізична підготовка, зміцнення здоров'я дітей, молоді та дорослого населення засобами фізкультури та спорту», на загальну суму 450 тис. грн, вдалось цього року замінити покрівлю та повністю вирішити цю проблему.

Повернутись Створено: 29 листопада 2018 року, 10:28

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація