Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

  • Конкурсна рада визначила переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    22 травня члени Конкурсної ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника підбили підсумки 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. – Цьогоріч на конкурс подано 749 проектів, – повідомив Анатолій Дмитрович. – У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, ....

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

Лариса Білозір: «Ефективність нашої роботи доводить кількість реалізованих проектів» Роздрукувати

За кілька останніх років громади сіл Ободівки та Нової Ободівки отримали реальний ресурс для розвитку та вирішення нагальних проблем у рамках Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

У сьогоднішніх умовах суттєвою фінансовою допомогою у вирішенні конкретних проблем села, селища, міста чи району є гранти. Мабуть, особливо актуальною і потрібною є така діяльність для сільських рад, чиї бюджети не дозволяють самостійно вирішити їхні гострі проблеми. А ще більш важливим для сіл є реальна фінансова підтримка.

– Ми системно та наполегливо працюємо, щоб вирішувати проблеми громад, – розповідає про свою роботу на окрузі депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Вже кілька років поспіль ми проводимо навчання для громад району, потім наші експерти допомагають у написанні проектів. Також виступили фінансовим партнером у всіх проектах, які звернулися до нас. Можну констатувати, що громада Ободівки – не виключення, і за ці роки нам вдалось реалізувати цілу низку важливих для громади проектів.

Першопрохідцем для громади Ободівки став втілений проект на 200 тис. грн «Формування патріотичного духу в здоровому тілі в теплому спортивному залі» у єдиній на Вінниччині сільській спортивній школі. До реалізації долучилися обласна Рада, батьки, Тростянецька районна рада, сільська рада. В ході реалізації проекту було відновлено водопостачання школи, замінено каналізаційну систему, встановлено сучасну систему опалення та піролізний котел, обладнано внутрішню вбиральню, душові.

Наступним реалізувано проект «Майбутнє Ободівської громади розпочинається із сімейної медицини», в Ободівській амбулаторії сімейної медицини. Придбано необхідне медичне обладнання на суму 254 тис. грн.

А от «Синергізм громади і довкілля - роздільний збір твердих побутових відходів є архіважливою передумовою екологічної безпеки Ободівської територіальної громади»  – екологічний проект реалізований на суму 400 тис. грн. До Лариси Білозір звернувся сільський голова. Депутатка допомогла зі спів фінансуванням. Цей проект був ще й підсилений придбаним за гроші обласного бюджету сміттєвозом.

На заміну покрівлі в Ободівському краєзнавчому музеї, в одній із будівель палацо-паркового ансамблю Собанських було залучено 100 тис. грн. Споруда збудована орієнтовно в 1890 році родиною Собанських для доброчинної лікарні для всіх жителів Ободівки та сусідніх сіл.

Завдяки залученню державної субвенції, профінансовано заміну вікон на енергозберігаючі в Ободівській школі I-III ступенів (162 тис. грн.) та ремонт покрівлі Будинку культури в с. Бережанки (150 тис. грн.).

У 2016 році проект із заміни вікон у школі Нової Ободівки завдяки включенні його до переліку об'єктів, що фінансувались за рахунок коштів субвенції та за повного співфінансування усіх учасників проекту, було замінено вікна у навчальному закладі на 200 тис. грн.

Робота продовжилась і у 2017 році, коли проект із заміни вікон став переможцем 14 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад. На ці цілі було залучено 300 тис. грн. На сьогодні після встановлення ще 8 вікон у Новоободівській школі будівля навчального закладу має повністю енергозберігаюче скління. Також цьогоріч був реалізований проект «Комфортний дитячий садок в селі – успішний розвиток всієї громади» на загальну суму 385 тис. грн.

Дах, який протікав, був проблемою для Ободівської спортшколи, але завдяки реалізованому проекту «Гармонійний розвиток особистості, формування здорового способу життя – фізична підготовка, зміцнення здоров'я дітей, молоді та дорослого населення засобами фізкультури та спорту», на загальну суму 450 тис. грн, вдалось цього року замінити покрівлю та повністю вирішити цю проблему.

Повернутись Створено: 29 листопада 2018 року, 10:28
Оновлено: 29 листопада 2018 року, 17:18
Переглядів: 292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація