Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лариса Білозір ознайомилася із роботою центру дозвілля для людей похилого віку Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір, перебуваючи на своєму виборчому окрузі, відвідала центр дозвілля для людей похилого віку та поспілкувалася із здібними людьми поважного віку, які мають активну життєву позицію та відвідують центр.

На своїй сторінці Facebook Лариса Білозір повідомила, що центр дозвілля був створений за результатами спільної роботи та виграного гранту ГО "Соціальний центр МХП", Територіального центру соціального обслуговування, фондів «Східна Європа» та «Монсанто». В рамках співпраці було придбано проектор, оргтехніку, медобладнання, замінено вікна. Також куплений  текстиль, додаткове обладнання, облаштовано 5 кімнат, де надаються послуги юриста, лікаря, соціальних працівників та перукаря. Послугами центру вже скористалося близько 1000 людей. 

В новоствореному центрі функціонують клуби за інтересами, зокрема, комп’ютерний, літературний гурток та рукоділля.

- До організації роботи гуртків залучені діти-волонтери, які попередньо проходили відповідне навчання, – розповідає на своїй сторінці Facebook  Лариса Білозір. - Наймолодшій волонтерці 9 років, вона чудово володіє технікою орігамі та навчає цьому мистецтву старших, а ще дівчата навчають бажаючих петраківському розпису. Але найголовніше, що вироби, які виготовляють жінки на гуртках, продаються на благодійних акціях, і завдяки небайдужим жителям Тростянецького району вже вдалося зібрати десятки тисяч гривень важкохворим діткам Тростянеччини, якими опікується і наш фонд.

Також Лариса Миколаївна зазначила, що її тішить те, що центр, дякуючи чудовому колективу та його очільниці Лідії Бондаренко, став місцем, де літні люди можуть цікаво та з користю проводити свій час. 

- Спробувала долучити до процесу й мою бабусю, привезла її для ознайомлення в центр, але, на жаль, через важку працю на полі все життя, сьогодні вона має хворі ноги і не має можливості самотужки відвідувати центр, – пише Лариса Білозір.

За словами Лариси Білозір минулого року в центрі дозвілля були побудовані сходи, які набагато спростили пересування літніх людей.

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 16:21 Переглядів: 1710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація