Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Лариса Білозір ознайомилася із роботою центру дозвілля для людей похилого віку Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір, перебуваючи на своєму виборчому окрузі, відвідала центр дозвілля для людей похилого віку та поспілкувалася із здібними людьми поважного віку, які мають активну життєву позицію та відвідують центр.

На своїй сторінці Facebook Лариса Білозір повідомила, що центр дозвілля був створений за результатами спільної роботи та виграного гранту ГО "Соціальний центр МХП", Територіального центру соціального обслуговування, фондів «Східна Європа» та «Монсанто». В рамках співпраці було придбано проектор, оргтехніку, медобладнання, замінено вікна. Також куплений  текстиль, додаткове обладнання, облаштовано 5 кімнат, де надаються послуги юриста, лікаря, соціальних працівників та перукаря. Послугами центру вже скористалося близько 1000 людей. 

В новоствореному центрі функціонують клуби за інтересами, зокрема, комп’ютерний, літературний гурток та рукоділля.

- До організації роботи гуртків залучені діти-волонтери, які попередньо проходили відповідне навчання, – розповідає на своїй сторінці Facebook  Лариса Білозір. - Наймолодшій волонтерці 9 років, вона чудово володіє технікою орігамі та навчає цьому мистецтву старших, а ще дівчата навчають бажаючих петраківському розпису. Але найголовніше, що вироби, які виготовляють жінки на гуртках, продаються на благодійних акціях, і завдяки небайдужим жителям Тростянецького району вже вдалося зібрати десятки тисяч гривень важкохворим діткам Тростянеччини, якими опікується і наш фонд.

Також Лариса Миколаївна зазначила, що її тішить те, що центр, дякуючи чудовому колективу та його очільниці Лідії Бондаренко, став місцем, де літні люди можуть цікаво та з користю проводити свій час. 

- Спробувала долучити до процесу й мою бабусю, привезла її для ознайомлення в центр, але, на жаль, через важку працю на полі все життя, сьогодні вона має хворі ноги і не має можливості самотужки відвідувати центр, – пише Лариса Білозір.

За словами Лариси Білозір минулого року в центрі дозвілля були побудовані сходи, які набагато спростили пересування літніх людей.

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 16:21 Переглядів: 1483

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація