Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лариса Білозір провела особистий прийом громадян на Тростянеччині Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір провела особистий прийом громадян у селі Олександрівка, що на Тростянеччині. Про це Лариса Миколаївна повідомила на своїй сторінці у Facebook.

– Цього разу поспілкувалась з головою громади Тетяною Ясенчук щодо модернізації вуличного освітлення сіл Олександрівка та Демківка. Це проект-переможець минулорічного Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громат, який ми підтримали своїм співфінансуванням. Також у попередні роки допомогли із заміною даху будинку культури, – написала Лариса Білозір. – Окрім цього, під час прийому обговорили із завідуючими Олександрівського ДНЗ  Лесею Богатко та Демківського ДНЗ Галиною Максименко, поточний стан справ та потреби дошкільних навчальних закладів. Приємно було чути, що кількість діток у місцевих ДНЗ потроху збільшується.

Написала Лариса Білозір і про те, що спілкувалась з головою місцевої Спілки ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції  Олександром Деремлюгою. – Узгодили поїздку чорнобильців з Тростянеччини до Тульчинського музею пам'яті, в річницю трагедії – 24 квітня. Цього дня ми організовуємо екскурсію для ліквідаторів з різних районів області до Тульчина, де вони зможуть ознайомитись з експозицією унікального музею створеного такими ж ліквідаторами.

Повернутись Створено: 9 квітня 2019 року, 15:14 Переглядів: 542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація