Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лариса Білозір разом з головами громад на Вінниччині привітала 153 ветерана Другої Cвітової війни Роздрукувати

У День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, депутат обласної Ради, голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір  навідалися до літніх ветеранів найкровопролитнішого військового конфлікту ХХ століття.

Лариса Миколаївна разом із сільськими головами щиро привітала ветеранів із святом перемоги над нацизмом, подякувала кожному за стійкість і мужність, за особистий подвиг, який вони зробили для держави,  побажала міцного здоров’я та мирного неба над головою та вручила вітальні листівки.

– Зустрічі були надзвичайно теплими, сповнені радістю, вдячністю та спогадами. Ветерани зі сльозами на очах згадували роки війни, загиблих товаришів та скрутні часи післявоєнної відбудови. Як їм доводилось починати життя буквально із чистого листа, адже війна не лише стирала населені пункти на картах, але й назавжди забирала життя друзів, рідних та мрії про щасливе майбутнє. Зараз ветеранам приємно, що про них не забувають. Для нас вони завжди були взірцем того, як треба любити свою Батьківщину, – наголосила Лариса Білозір.

Ветерани ділилися своїм бойовим досвідом та згадували тяжкі роки Другої Світової війни, а також тих, кого вже немає в живих. Не оминули теми і війни на сході України. «Ми не хочемо більше бачити війни. Не хочемо страждань та жертв», - наголошували вони.   

Також Лариса Білозір у ці дні відвідала урочисті заходи з нагоди пам'ятних дат у Тульчині, Шаргороді, Томашполі, Вапнярці, Чернівцях та інших населених пунктах області. Загалом привітали 153 ветерана.

Депутат відзначила, що з кожним роком все далі віддаляються від нас події 1939-1945 років, і меншає тих, хто пройшов ті страшні дні. Натомість у сучасній історії лави учасників бойових дій поповнюють уже їхні сини та онуки, яким доводиться захищати Україну від підступного ворога – сусідньої країни-агресора. Наші воїни, які боронять Україну на сході – гідні нащадки своїх дідів, зазначила депутат.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 16:38
Оновлено: 11 травня 2018 року, 16:59
Переглядів: 642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація