Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Лариса Білозір разом з головами громад на Вінниччині привітала 153 ветерана Другої Cвітової війни Роздрукувати

У День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, депутат обласної Ради, голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір  навідалися до літніх ветеранів найкровопролитнішого військового конфлікту ХХ століття.

Лариса Миколаївна разом із сільськими головами щиро привітала ветеранів із святом перемоги над нацизмом, подякувала кожному за стійкість і мужність, за особистий подвиг, який вони зробили для держави,  побажала міцного здоров’я та мирного неба над головою та вручила вітальні листівки.

– Зустрічі були надзвичайно теплими, сповнені радістю, вдячністю та спогадами. Ветерани зі сльозами на очах згадували роки війни, загиблих товаришів та скрутні часи післявоєнної відбудови. Як їм доводилось починати життя буквально із чистого листа, адже війна не лише стирала населені пункти на картах, але й назавжди забирала життя друзів, рідних та мрії про щасливе майбутнє. Зараз ветеранам приємно, що про них не забувають. Для нас вони завжди були взірцем того, як треба любити свою Батьківщину, – наголосила Лариса Білозір.

Ветерани ділилися своїм бойовим досвідом та згадували тяжкі роки Другої Світової війни, а також тих, кого вже немає в живих. Не оминули теми і війни на сході України. «Ми не хочемо більше бачити війни. Не хочемо страждань та жертв», - наголошували вони.   

Також Лариса Білозір у ці дні відвідала урочисті заходи з нагоди пам'ятних дат у Тульчині, Шаргороді, Томашполі, Вапнярці, Чернівцях та інших населених пунктах області. Загалом привітали 153 ветерана.

Депутат відзначила, що з кожним роком все далі віддаляються від нас події 1939-1945 років, і меншає тих, хто пройшов ті страшні дні. Натомість у сучасній історії лави учасників бойових дій поповнюють уже їхні сини та онуки, яким доводиться захищати Україну від підступного ворога – сусідньої країни-агресора. Наші воїни, які боронять Україну на сході – гідні нащадки своїх дідів, зазначила депутат.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 16:38
Оновлено: 11 травня 2018 року, 16:59
Переглядів: 523

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація