13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Лариса Білозір увійшла до складу Госпітальної ради від Тростянецького району Роздрукувати

Депутати обласної Ради – заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур і голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір, представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, районні ЗМІ взяли участь у позачерговій 20 сесії Тростянецької районної ради.

Сесія була скликана,  у зв’язку з необхідністю прийняття змін до районного бюджету на 2018 рік  та обрання делегатів до складу Госпітальної ради  Східного госпітального округу Вінницької області від Тростянецької районної ради. На порядок денний було винесено 4 питання.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Лариса Сандуляк поінформувала  про внесення змін  до районного бюджету на 2018 рік, яким передбачається збільшення видаткової частини на 850 тис. грн для виконання програм соціально – економічного розвитку регіону з метою придбання об’єктів нерухомого майна  на території Тростянецького району для забезпечення  розташування   та життєдіяльності  військової частини.

Під час розгляду питань порядку денного депутати затвердили  зміни у штатній чисельності комунального закладу «Тростянецька центральна лікарня». Також розглянули та внесли зміни до рішення «Про реорганізацію комунальної установи  «Тростянецький районний центр медико-санітарної допомоги» в комунальне  некомерційне підприємство «Тростянецький районний центр медико-санітарної допомоги» задля забезпечення належного функціонування установи на період проведення реорганізації.    

Присутні на зібранні обговорили кандидатури делегатів до складу  Госпітальної ради  Східного госпітального округу Вінницької області  від Тростянецької районної ради, адже це важливе  питання щодо  реформування медичних закладів  вторинного рівня, до якого відноситься Тростянецька ЦРЛ.

В обговоренні  взяли участь депутати обласної Ради  від Тростянецького виборчого округу  – Ігор Хміль, Геннадій Мазур, Лариса Білозір, депутати Тростянецької районної  ради Леонід Лобань, Наталія Гора, головний лікар  Тростянецької ЦРЛ  Анатолій Гіленко. Підсумком обговорення стало рішення про обрання до складу Госпітальної ради депутата обласної Ради Ларису Білозір, голови Тростянецької райдержадміністрації Леоніда Лобаня та головного лікаря Тростянецької центральної лікарні Анатолія Гіленка.

Повернутись Створено: 28 лютого 2018 року, 16:33 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація