Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лариса Білозір увійшла до складу Госпітальної ради від Тростянецького району Роздрукувати

Депутати обласної Ради – заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур і голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір, представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, районні ЗМІ взяли участь у позачерговій 20 сесії Тростянецької районної ради.

Сесія була скликана,  у зв’язку з необхідністю прийняття змін до районного бюджету на 2018 рік  та обрання делегатів до складу Госпітальної ради  Східного госпітального округу Вінницької області від Тростянецької районної ради. На порядок денний було винесено 4 питання.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Лариса Сандуляк поінформувала  про внесення змін  до районного бюджету на 2018 рік, яким передбачається збільшення видаткової частини на 850 тис. грн для виконання програм соціально – економічного розвитку регіону з метою придбання об’єктів нерухомого майна  на території Тростянецького району для забезпечення  розташування   та життєдіяльності  військової частини.

Під час розгляду питань порядку денного депутати затвердили  зміни у штатній чисельності комунального закладу «Тростянецька центральна лікарня». Також розглянули та внесли зміни до рішення «Про реорганізацію комунальної установи  «Тростянецький районний центр медико-санітарної допомоги» в комунальне  некомерційне підприємство «Тростянецький районний центр медико-санітарної допомоги» задля забезпечення належного функціонування установи на період проведення реорганізації.    

Присутні на зібранні обговорили кандидатури делегатів до складу  Госпітальної ради  Східного госпітального округу Вінницької області  від Тростянецької районної ради, адже це важливе  питання щодо  реформування медичних закладів  вторинного рівня, до якого відноситься Тростянецька ЦРЛ.

В обговоренні  взяли участь депутати обласної Ради  від Тростянецького виборчого округу  – Ігор Хміль, Геннадій Мазур, Лариса Білозір, депутати Тростянецької районної  ради Леонід Лобань, Наталія Гора, головний лікар  Тростянецької ЦРЛ  Анатолій Гіленко. Підсумком обговорення стало рішення про обрання до складу Госпітальної ради депутата обласної Ради Ларису Білозір, голови Тростянецької райдержадміністрації Леоніда Лобаня та головного лікаря Тростянецької центральної лікарні Анатолія Гіленка.

Повернутись Створено: 28 лютого 2018 року, 16:33 Переглядів: 707

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація