Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лариса Білозір відвідала кожного ветерана Тростянецького району Роздрукувати

Голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва, депутат обласної Ради Лариса Білозір на своєму окрузі особисто привітала ветеранів Другої cвітової війни з Днем Перемоги. Оскільки ветерани за станом здоров’я не можуть самостійно прийти на святкування, вона відвідала та передала подарункові кошики кожному ветерану Тростянецького району, а в День пам'яті та примирення побувала у них вдома.

- Зустрілася з більшістю ветеранів району, всім за 90 років, однак вражена силою духу та міццю, - поділилася своїм враженням від зустрічей Лариса Миколаївна. - Ветеранам є що розповісти про війну, а їхні героїчні історії про подвиги, роки окупації, післявоєнні тяжкі роки можна слухати й слухати. Переконалася на прикладі сім'ї ветеранів - 96-річного Білика Петра Сергійовича та 94-річного Заставнюка Сергія Івановича, - що запорукою довголіття є щасливе сімейне життя та підтримка дружини та родини, зі своїми другими половинками вони живуть душа в душу.

Крім того, вона додала, що війна 1939-1945 років залишила слід й у її родині.

- Мій прадід загинув під Яссами в Румунії в 1944-му, тоді вдовою залишилася прабабуся Наталя з чотирма дітьми, - каже Лариса Білозір. - Тому ці дні належать нашим дідам та прадідам, тим, хто виборов у 1945-му для нас право на життя, хто виніс роки окупації, хто відбудовував країну у післявоєнні тяжкі роки. У цей святий день ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих та тих, хто на своїх плечах винесли тягар війни. Наші воїни, які боронять Україну сьогодні на Сході - гідні нащадки своїх дідів і батьків. На жаль, у мирний час сини ховають батьків, у воєнний — батьки синів.

Лариса Білозір нагадала,  що з кожним роком ветеранів стає все менше, наприклад, ще минулого року в районі їх було 36, цього вже 27, тому закликала усіх щоденно приділяти більше уваги цим поважним людям.

Повернутись Створено: 11 травня 2017 року, 11:07 Переглядів: 1916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація