Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Леонід Кожара: Україна має намір відкрити консульство в Придністров’ї Роздрукувати

Україна має намір відкрити консульство в Тирасполі – столиці невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Про це заявив Міністр закордонних справ України Леонід Кожара 30 жовтня під час зустрічі з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Юрієм Лянке.

– Розглядаємо цей крок як один з важливих елементів налагодження довіри у регіоні, – підкреслив Леонід Кожара.

В українському МЗС підтверджують, що Міністр закордонних справ України проінформував молдовську сторону про офіційне прохання відкрити консульську установу України в Тирасполі.

Крім того, Леонід Кожара позитивно оцінив рішення Молдови про внесення змін до міграційних правил, які створюють умови для вільного пересування мешканців Придністров'я.

Також сторонами були обговорені основні аспекти двостороннього співробітництва України та Молдови, в тому числі в рамках підготовки до саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Нагадаємо, Єврорегіон «Дністер», до складу якого входять Вінницька область та сім районів Республіки Молдова, зацікавлений у тісній співпраці з Придністров’ям. Єврорегіон відстоює позицію включення до свого складу територій придністровських районів Кам’янка та Рибніца.

 

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2013 року, 16:29 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація