Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Леонід Кожара: Україна має намір відкрити консульство в Придністров’ї Роздрукувати

Україна має намір відкрити консульство в Тирасполі – столиці невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Про це заявив Міністр закордонних справ України Леонід Кожара 30 жовтня під час зустрічі з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Юрієм Лянке.

– Розглядаємо цей крок як один з важливих елементів налагодження довіри у регіоні, – підкреслив Леонід Кожара.

В українському МЗС підтверджують, що Міністр закордонних справ України проінформував молдовську сторону про офіційне прохання відкрити консульську установу України в Тирасполі.

Крім того, Леонід Кожара позитивно оцінив рішення Молдови про внесення змін до міграційних правил, які створюють умови для вільного пересування мешканців Придністров'я.

Також сторонами були обговорені основні аспекти двостороннього співробітництва України та Молдови, в тому числі в рамках підготовки до саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Нагадаємо, Єврорегіон «Дністер», до складу якого входять Вінницька область та сім районів Республіки Молдова, зацікавлений у тісній співпраці з Придністров’ям. Єврорегіон відстоює позицію включення до свого складу територій придністровських районів Кам’янка та Рибніца.

 

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2013 року, 16:29 Переглядів: 1552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація