Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Леонід Кожара: Україна має намір відкрити консульство в Придністров’ї Роздрукувати

Україна має намір відкрити консульство в Тирасполі – столиці невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Про це заявив Міністр закордонних справ України Леонід Кожара 30 жовтня під час зустрічі з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Юрієм Лянке.

– Розглядаємо цей крок як один з важливих елементів налагодження довіри у регіоні, – підкреслив Леонід Кожара.

В українському МЗС підтверджують, що Міністр закордонних справ України проінформував молдовську сторону про офіційне прохання відкрити консульську установу України в Тирасполі.

Крім того, Леонід Кожара позитивно оцінив рішення Молдови про внесення змін до міграційних правил, які створюють умови для вільного пересування мешканців Придністров'я.

Також сторонами були обговорені основні аспекти двостороннього співробітництва України та Молдови, в тому числі в рамках підготовки до саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Нагадаємо, Єврорегіон «Дністер», до складу якого входять Вінницька область та сім районів Республіки Молдова, зацікавлений у тісній співпраці з Придністров’ям. Єврорегіон відстоює позицію включення до свого складу територій придністровських районів Кам’янка та Рибніца.

 

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2013 року, 16:29 Переглядів: 1667

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація