Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Лідери громадської думки -учасники третього етапу звітів керівництва районів Роздрукувати

16 липня 2013 року у залі засідань районної Ради відбувся звіт голови районної державної адміністрації Галини Кириленко за участю голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної ради Сергія Татусяка, їх заступників та  керівників профільних управлінь.

 Учасниками звіту були також депутати різних рівнів рад,структурні підрозділи Оратівської райдержадміністрації,  керівники установ, організацій,  сільськогосподарських підприємств району сільські голови, секретарі сільських рад, представники територіальних громад.

Район звітував про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року  щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року з питань охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, благоустрою, розвитку бізнесу, культури, створення центрів адміністративних послуг, екології

Обговорення звіту проходило  у вигляді діалогу  між учасниками зібрання та доповідачами. Була відзначена позитивна робота району з питань укладання соціальних угод з господарниками.  Разом з тим районна влада отримала зауваження за низький рівень зарплат в аграрному секторі, малому й середньому бізнесі.

В рамках обговорення звіту досвідом роботи своєї територіальної громади поділилась Новоживотівський сільський голова Тетяна Сербіна.

З презентацією про співпрацю  з територіальними громадами та керівниками району   виступив народний депутат України Григорій Калетнік.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Вінниччина є єдиним регіоном України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань. 

Він зазначив, що особливість нинішньої зустрічі полягає в тому, що вона проходить у значно ширшому форматі. До заслуховування звітів та обговорення болючих питань тепер  долучились громади, лідери громадської думки кожного села, селища, міста.

Звертаючись  до представників громад, очільник обласної Ради підкреслив,   що без почуття патріотизму і солідарної відповідальності за рідне село, селище чи місто навряд чи можна сподіватися на позитивне виконання окреслених планів.

При цьому він зазначив, що необхідно  удосконалювати прийняті стратегії розвитку, активніше залучати позабюджетні кошти за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.

Голова обласної ради наголосив, що на рівні області саме з цією метою 12 липня створений Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад.

Робота центру полягатиме у написанні та супроводі   грантових проектів для територіальних громад області.

Сергій Татусяк зазначив, що така практика роботи є об’єктивною необхідністю і її в повній мірі необхідно перенести на рівень районів та територіальних громад та  закликав усіх учасників до високої відповідальності за вирішення проблемних питань місцевого значення, оскільки за цим стоять долі громадян.

Повернутись Створено: 17 липня 2013 року, 15:15 Переглядів: 1366

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація