Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лідери громадської думки -учасники третього етапу звітів керівництва районів Роздрукувати

16 липня 2013 року у залі засідань районної Ради відбувся звіт голови районної державної адміністрації Галини Кириленко за участю голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної ради Сергія Татусяка, їх заступників та  керівників профільних управлінь.

 Учасниками звіту були також депутати різних рівнів рад,структурні підрозділи Оратівської райдержадміністрації,  керівники установ, організацій,  сільськогосподарських підприємств району сільські голови, секретарі сільських рад, представники територіальних громад.

Район звітував про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року  щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року з питань охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, благоустрою, розвитку бізнесу, культури, створення центрів адміністративних послуг, екології

Обговорення звіту проходило  у вигляді діалогу  між учасниками зібрання та доповідачами. Була відзначена позитивна робота району з питань укладання соціальних угод з господарниками.  Разом з тим районна влада отримала зауваження за низький рівень зарплат в аграрному секторі, малому й середньому бізнесі.

В рамках обговорення звіту досвідом роботи своєї територіальної громади поділилась Новоживотівський сільський голова Тетяна Сербіна.

З презентацією про співпрацю  з територіальними громадами та керівниками району   виступив народний депутат України Григорій Калетнік.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Вінниччина є єдиним регіоном України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань. 

Він зазначив, що особливість нинішньої зустрічі полягає в тому, що вона проходить у значно ширшому форматі. До заслуховування звітів та обговорення болючих питань тепер  долучились громади, лідери громадської думки кожного села, селища, міста.

Звертаючись  до представників громад, очільник обласної Ради підкреслив,   що без почуття патріотизму і солідарної відповідальності за рідне село, селище чи місто навряд чи можна сподіватися на позитивне виконання окреслених планів.

При цьому він зазначив, що необхідно  удосконалювати прийняті стратегії розвитку, активніше залучати позабюджетні кошти за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.

Голова обласної ради наголосив, що на рівні області саме з цією метою 12 липня створений Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад.

Робота центру полягатиме у написанні та супроводі   грантових проектів для територіальних громад області.

Сергій Татусяк зазначив, що така практика роботи є об’єктивною необхідністю і її в повній мірі необхідно перенести на рівень районів та територіальних громад та  закликав усіх учасників до високої відповідальності за вирішення проблемних питань місцевого значення, оскільки за цим стоять долі громадян.

Повернутись Створено: 17 липня 2013 року, 15:15 Переглядів: 1192

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація