Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лідери учнівського самоврядування Тиврівщини відвідали обласну Раду Роздрукувати

Обласна Рада продовжує організовувати для школярів та студентів Вінниччини екскурсії до своєї адміністративної будівлі. Так, 24 квітня приміщення головного представницького органу краю відвідали учні шкіл Тиврівського району. 18-особову групу склали представники учнівського самоврядування району, члени громадської організації «Лідер».

Працівники виконавчого апарату облради ознайомили дітей з його структурою, своїми функціональними обов’язками, показали робочі приміщення. У сесійній залі з юними гостями зустрівся заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.

Він розповів школярам про сучасну систему влади в Україні, різницю між виконавчою та представницькою гілками влади та про роботу обласної Ради конкретно.

Зокрема, Степан Нешик пояснив учням, чому на сьогодні у державі та суспільстві актуально стоїть питання про реформу місцевого самоврядування.

– Завдання місцевих рад – представляти та відстоювати інтереси тієї чи іншої громади. Але сучасне законодавство не дозволяє в повній мірі здійснювати це практично. У місцевих рад нема достатніх юридичних повноважень, фінансових можливостей… Виходячи з такого неефективного розподілу владних повноважень, реформа місцевого самоврядування є як ніколи актуальною, – зазначив С.Нешик.

Також він розповів тиврівським школярам про досвід міжнародної діяльності Вінницької обласної Ради.

Нагадаємо, здійснити екскурсійне відвідання обласної Ради можна за попередніми заявками від груп чи колективів. Детальну інформацію можна отримати на сайті облради у розділі «Запрошуємо на екскурсію» – http://www.vinrada.gov.ua/zaproshuemo_na_ekskursiu.htm

Повернутись Створено: 24 квітня 2013 року, 15:57 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація