Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лідери учнівського самоврядування Вінниччини ознайомилися із роботою обласної Ради Роздрукувати

В рамках реалізації програми обласної Академії управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування Вінниччини «Учнівське самоврядування та громадська діяльність» учасники заходу побували на екскурсії у Вінницькій обласній Раді. Також зустрілися із керуючим справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяною Яременко  та поспілкувалися із депутатами обласної Ради Сергієм Лановиком та Володимиром Барцьосьом.

На екскурсію до найвищого самоврядного органу завітало 33 лідера учнівського самоврядування з усієї області. Їх екскурсія розпочалася із сесійної зали обласної Ради, де проходять пленарні засідання та працюють депутати.

Тетяна Яременко розповіла про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом.

- Особливістю роботи обласної Ради 7-го скликання є те, що ми працюємо відкрито та керуємося принципами прозорості та публічності, - зауважила Тетяна Яременко. – Згідно Регламенту обласної Ради сесії проводяться відкрито, адже всі пленарні засідання транслюються на офіційному веб-сайті обласної Ради, в день сесії у вестибюлі приміщення обласної Ради розміщується великий екран, де також ведеться трансляція засідання Ради, а на вулиці відбувається аудіотрансляція, аби кожен міг почути та побачити роботу депутатів.

Перед учнями також виступили депутати Сергій Лановик та Володимир Барцьось. Розповіли про роботу депутата та про те, як вони готуються до сесій, а також чим  займаються в міжсесійний період.

Учні подякували за те, що вони отримали можливість познайомитися ближче з роботою найвищого самоврядного органу області, а також за цікаву інформацію та спілкування.

На завершення у подарунок від виконавчого апарату обласної Ради екскурсанти отримали подарункові паспорти Вінницької області та ознайомилися із приміщенням обласної Ради і роботою її працівників.

Повернутись Створено: 25 листопада 2016 року, 15:34 Переглядів: 1076

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація