Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лідія Семенюк: «Успіх району – у солідарній відповідальності всіх зацікавлених сторін» Роздрукувати

9 жовтня голова Крижопільської райдержадміністрації Лідія Семенюк вкотре демонструвала обласному керівництву, що її район стабільно кращий в регіоні. Заслуховували звіт голова облдержадміністрації Іван Мовчан та 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Район відзначили за високі показники в сільському господарстві, які за оцінкою Департаменту агропромислового розвитку ОДА, вищі за середні обласні. Також до позитиву належить: рівень зарплати – 2,4 тис. грн.; виконання бюджету та відсутність боргів із зарплати.

Втім Лідія Семенюк зауважила, що не за цифрами громада району судить про роботу місцевої влади.

– Нас оцінюють за тим, як виглядають наші території, який благоустрій у громадах, – пояснила голова РДА.

З цією метою у районі запровадили програму «Районна громада: європейське обличчя», в рамках якої відбувається реконструкція площ, скверів, тротуарів, здійснюється вуличне освітлення.

За звітний період (9 місяців) на Крижопільщині у зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери вклали: в галузі освіти – 3,7 млн. грн., культури – 2,5 млн. грн., охорони здоров’я – 2,5 млн. грн.

До речі, 1 жовтня цього року у селі Городківка відкрилася соціальна лікарня, де відтепер перебуватимуть одинокі жителі району. На облаштування закладу витрачено 1 млн. грн.

Лідія Семенюк каже, що усі здобутки району стали можливими завдяки порозумінню між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатськими корпусами та громадами Крижопільщини.

– Наш успіх – це солідарна відповідальність всіх зацікавлених сторін, зацікавлених у розвитку своїх громад, – резюмувала голова райдержадміністрації.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 16:27 Переглядів: 1324

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація