Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лідія Семенюк: «Успіх району – у солідарній відповідальності всіх зацікавлених сторін» Роздрукувати

9 жовтня голова Крижопільської райдержадміністрації Лідія Семенюк вкотре демонструвала обласному керівництву, що її район стабільно кращий в регіоні. Заслуховували звіт голова облдержадміністрації Іван Мовчан та 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Район відзначили за високі показники в сільському господарстві, які за оцінкою Департаменту агропромислового розвитку ОДА, вищі за середні обласні. Також до позитиву належить: рівень зарплати – 2,4 тис. грн.; виконання бюджету та відсутність боргів із зарплати.

Втім Лідія Семенюк зауважила, що не за цифрами громада району судить про роботу місцевої влади.

– Нас оцінюють за тим, як виглядають наші території, який благоустрій у громадах, – пояснила голова РДА.

З цією метою у районі запровадили програму «Районна громада: європейське обличчя», в рамках якої відбувається реконструкція площ, скверів, тротуарів, здійснюється вуличне освітлення.

За звітний період (9 місяців) на Крижопільщині у зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери вклали: в галузі освіти – 3,7 млн. грн., культури – 2,5 млн. грн., охорони здоров’я – 2,5 млн. грн.

До речі, 1 жовтня цього року у селі Городківка відкрилася соціальна лікарня, де відтепер перебуватимуть одинокі жителі району. На облаштування закладу витрачено 1 млн. грн.

Лідія Семенюк каже, що усі здобутки району стали можливими завдяки порозумінню між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатськими корпусами та громадами Крижопільщини.

– Наш успіх – це солідарна відповідальність всіх зацікавлених сторін, зацікавлених у розвитку своїх громад, – резюмувала голова райдержадміністрації.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 16:27 Переглядів: 1732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація