Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Лідія Семенюк: «Успіх району – у солідарній відповідальності всіх зацікавлених сторін» Роздрукувати

9 жовтня голова Крижопільської райдержадміністрації Лідія Семенюк вкотре демонструвала обласному керівництву, що її район стабільно кращий в регіоні. Заслуховували звіт голова облдержадміністрації Іван Мовчан та 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Район відзначили за високі показники в сільському господарстві, які за оцінкою Департаменту агропромислового розвитку ОДА, вищі за середні обласні. Також до позитиву належить: рівень зарплати – 2,4 тис. грн.; виконання бюджету та відсутність боргів із зарплати.

Втім Лідія Семенюк зауважила, що не за цифрами громада району судить про роботу місцевої влади.

– Нас оцінюють за тим, як виглядають наші території, який благоустрій у громадах, – пояснила голова РДА.

З цією метою у районі запровадили програму «Районна громада: європейське обличчя», в рамках якої відбувається реконструкція площ, скверів, тротуарів, здійснюється вуличне освітлення.

За звітний період (9 місяців) на Крижопільщині у зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери вклали: в галузі освіти – 3,7 млн. грн., культури – 2,5 млн. грн., охорони здоров’я – 2,5 млн. грн.

До речі, 1 жовтня цього року у селі Городківка відкрилася соціальна лікарня, де відтепер перебуватимуть одинокі жителі району. На облаштування закладу витрачено 1 млн. грн.

Лідія Семенюк каже, що усі здобутки району стали можливими завдяки порозумінню між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатськими корпусами та громадами Крижопільщини.

– Наш успіх – це солідарна відповідальність всіх зацікавлених сторін, зацікавлених у розвитку своїх громад, – резюмувала голова райдержадміністрації.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 16:27 Переглядів: 1484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація