Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лікарі – депутати обласної Ради – обговорили медичну реформу під час прямого ефіру Роздрукувати

Депутати обласної Ради, лікарі за фахом  Андрій  Вигонюк та Ярослав Хребтій взяли участь у прямому ефірі програми «Політклуб» телерадіокомпанії «Вінтера» під назвою  «Медична реформа: шляхи зцілення вітчизняної медицини».  З автором та ведучим програми – журналістом Володимиром Грициком  говорили на тему медичної реформи, яка стала маркером нашого суспільства.

Ярослав Хребтій є заступником головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Миколи Пирогова з організації хірургічних питань  та очолює в обласній Раді профільну комісію  з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. Андрій Вигонюк є лікарем анестезіологом-реаніматологом  у Вінницькій міській клінічній лікарні №1 та очолює постійну комісію обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У 2011 році Вінницька область вже була пілотним регіоном разом з Дніпропетровською та Донецькою областями  з запровадження медичної реформи. Однак вона не призвела до ефективних результатів, наслідки - спірні, а обіцяного покращення не відбулося.

- В рамках сьогоднішньої медичної реформи є  свої перестороги та ризики, які породжують більше запитань, ніж є відповідей, - зазначив ведучий програми Володимир Грицик.  

 

 

Повернутись Створено: 22 червня 2017 року, 14:14 Переглядів: 1446

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація