23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лікарі – депутати обласної Ради – обговорили медичну реформу під час прямого ефіру Роздрукувати

Депутати обласної Ради, лікарі за фахом  Андрій  Вигонюк та Ярослав Хребтій взяли участь у прямому ефірі програми «Політклуб» телерадіокомпанії «Вінтера» під назвою  «Медична реформа: шляхи зцілення вітчизняної медицини».  З автором та ведучим програми – журналістом Володимиром Грициком  говорили на тему медичної реформи, яка стала маркером нашого суспільства.

Ярослав Хребтій є заступником головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Миколи Пирогова з організації хірургічних питань  та очолює в обласній Раді профільну комісію  з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. Андрій Вигонюк є лікарем анестезіологом-реаніматологом  у Вінницькій міській клінічній лікарні №1 та очолює постійну комісію обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У 2011 році Вінницька область вже була пілотним регіоном разом з Дніпропетровською та Донецькою областями  з запровадження медичної реформи. Однак вона не призвела до ефективних результатів, наслідки - спірні, а обіцяного покращення не відбулося.

- В рамках сьогоднішньої медичної реформи є  свої перестороги та ризики, які породжують більше запитань, ніж є відповідей, - зазначив ведучий програми Володимир Грицик.  

 

 

Повернутись Створено: 22 червня 2017 року, 14:14 Переглядів: 1075

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація