Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лікарі дитячої обласної лікарні повторно вимагають затвердження керівника цього закладу Роздрукувати

18 листопада на адресу голови вінницької обласної Ради Сергія Свитка надійшло повторне звернення - вимога Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні про затвердження керівника цього закладу Василя Паненка за підписом 614 працівників. Колектив лікарні вкрай стурбований ситуацією, яка склалася в цьому комунальному закладі.

Лікарі обласної дитячої клінічної лікарні повторно вимагають від депутатів обласної Ради  ухвалити на черговій сесії обласної Ради рішення про затвердження Василя Паненка головним лікарем закладу, оскільки для того, щоб внести  зміни щодо керівника закладу до Державного реєстру, необхідне відповідне рішення сесії обласної Ради.

Як зазначено у листі працівників колективу цього комунального закладу “невизначеність у державному реєстрі створює проблеми з проведення акредитації лікарні, яка запланована на грудень місяць 2014 року, що в свою чергу може призвести до втрати ліцензії на медичну практику”.

Слід зазначити, що голова облдержадміністрації Анатолій Олійник під час зустрічі із колективом лікарні 17 листопада цього року зазначив: “Сьогодні є законні розпорядження голови обласної Ради про призначення 37 керівників комунальних закладів області, які діють, і не потрібно їх затверджувати на сесії обласної Ради”. В той же час, як повідомляють у зверненні колективу лікарні, внесення в державний реєстр можливе лише при наявності відповідного рішення сесії обласної Ради. Також голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зазначив, що дав вказівку директору Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяні Бабій не візувати жодних документів, в тому числі розпорядження голови обласної Ради про призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я області.

Нагадаємо, що 17 листопада відбулась зустріч керівництва області з трудовим колективом Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Підставою для зустрічі став попереджувальний страйк працівників лікарні, які вимагають від обласної влади втрутитися і сприяти у створенні умов для стабільної та ефективної роботи в колективі.  Голова обласної Ради Сергій Свитко на зустрічі пообіцяв працівникам лікарні, що підтримає їхні вимоги і внесе на розгляд чергової сесії обласної Ради питання про затвердження розпоряджень голови обласної Ради про звільнення і призначення керівників комунальних закладів, зокрема, обласної дитячої клінічної лікарні.  14 листопада депутатською більшістю було зірвано 28-у позачергову сесію обласної Ради.  Тому розгляд цього питання планується згідно розпорядження голови обласної Ради від 17 листопада №312 на  27 листопада цього року.

Повернутись Створено: 19 листопада 2014 року, 19:40 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація