Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Лікарні Вінниччини отримають генератори для безперебійної роботи Роздрукувати

Медичні заклади 13 областей України мають отримати генератори для безперебійної роботи на випадок блекаутів. 78 генераторів потужністю 16 кВт закуплено завдяки спільному проєкту МОЗ України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні». Про це інформує Міністерство охорони здоров'я України.

Обладнання розподілять до Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Львівської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей. Його отримають лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, медичні центри соціально значущих хвороб, центри медико-соціальної реабілітації, центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, лікувально-діагностичні центри тощо.

– Враховуючи постійні атаки та обстріли росією енергетичної інфраструктури України, забезпечення наших закладів охорони здоров’я генераторами дасть їм змогу працювати безперебійно за будь-яких критичних умов. Адже таке обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медзакладів в умовах знеструмлення. Генератори спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу, – повідомляють у МОЗ. – Зазначимо, що постачання обладнання триває відповідно до актуальних потреб кожного регіону. Загалом зараз в українських медзакладах є 11 262 генератори, які спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації.

Повернутись Створено: 19 червня 2024 року, 10:25

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація