13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ліквідаторів Чорнобильської АЕС відзначили Почесними грамотами та грошовими винагородами Роздрукувати

26 квітня у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. Садовського відбувся концерт-реквієм, присвячений 30-річчю Чорнобильської трагедії. Ліквідаторів наслідків катастрофи на ЧАЕС та представників їхніх родин привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Історію і долю змінити неможливо, про це потрібно тільки пам’ятати, – зазначила Людмила Щербаківська, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу. – Звичайно, кожний з нас хотів би, щоб події Чорнобильської трагедії, з часу якої минуло 30 років, ніколи не повторилися, адже це була надзвичайна екологічна катастрофа не тільки для України, а й для всього світу. Багато з тих, хто брав участь у ліквідації цього лиха, не вижили, але залишилися їхні сім’ї. Тому держава і ми, депутати Вінниччини, повинні пам’ятати про родини загиблих, про тих, хто живе, і всіляко допомагати їм у наданні медичного обслуговування та соціального захисту.

Вона побажала присутнім та їхнім сім’ям міцного здоров’я, світлого неба й миру в Україні.

З вітальними словами до учасників тих трагічних подій звернулися також голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У виступах наголошувалось, що Чорнобильська катастрофа є великим уроком для кожного з нас. В людського горя немає терміну давності, і Чорнобильська рана сьогодні, як ніколи, відчувається на тілі українського суспільства, тому чесно і самовіддано потрібно виконувати відведену нам Богом місію – творити і розвивати державу в нинішній час.

Керівники області та міста відзначили низку вінничан, які були учасниками тих трагічних подій, Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами і квітами.

Для присутніх було продемонстровано документальні відеокадри Чорнобильської трагедії та огляд фотовиставки «Життя громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Також до 30-ої річниці Чорнобильської трагедії державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» випустило марку, художній конверт та виготовило штемпель спецпогашення з написом «30-річчя Чорнобильської трагедії. Вінниця». Право першого погашення марки під час заходу було надано очільникам області, міста та в.о. директора Вінницької дирекції «Укрпошта».

Відзначення роковин завершилось концертом-реквіємом у виконанні творчих колективів Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 17:41 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація