15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Ліквідаторів Чорнобильської АЕС відзначили Почесними грамотами та грошовими винагородами Роздрукувати

26 квітня у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. Садовського відбувся концерт-реквієм, присвячений 30-річчю Чорнобильської трагедії. Ліквідаторів наслідків катастрофи на ЧАЕС та представників їхніх родин привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Історію і долю змінити неможливо, про це потрібно тільки пам’ятати, – зазначила Людмила Щербаківська, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу. – Звичайно, кожний з нас хотів би, щоб події Чорнобильської трагедії, з часу якої минуло 30 років, ніколи не повторилися, адже це була надзвичайна екологічна катастрофа не тільки для України, а й для всього світу. Багато з тих, хто брав участь у ліквідації цього лиха, не вижили, але залишилися їхні сім’ї. Тому держава і ми, депутати Вінниччини, повинні пам’ятати про родини загиблих, про тих, хто живе, і всіляко допомагати їм у наданні медичного обслуговування та соціального захисту.

Вона побажала присутнім та їхнім сім’ям міцного здоров’я, світлого неба й миру в Україні.

З вітальними словами до учасників тих трагічних подій звернулися також голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У виступах наголошувалось, що Чорнобильська катастрофа є великим уроком для кожного з нас. В людського горя немає терміну давності, і Чорнобильська рана сьогодні, як ніколи, відчувається на тілі українського суспільства, тому чесно і самовіддано потрібно виконувати відведену нам Богом місію – творити і розвивати державу в нинішній час.

Керівники області та міста відзначили низку вінничан, які були учасниками тих трагічних подій, Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами і квітами.

Для присутніх було продемонстровано документальні відеокадри Чорнобильської трагедії та огляд фотовиставки «Життя громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Також до 30-ої річниці Чорнобильської трагедії державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» випустило марку, художній конверт та виготовило штемпель спецпогашення з написом «30-річчя Чорнобильської трагедії. Вінниця». Право першого погашення марки під час заходу було надано очільникам області, міста та в.о. директора Вінницької дирекції «Укрпошта».

Відзначення роковин завершилось концертом-реквіємом у виконанні творчих колективів Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 17:41 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація