Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ліквідаторів Чорнобильської АЕС відзначили Почесними грамотами та грошовими винагородами Роздрукувати

26 квітня у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. Садовського відбувся концерт-реквієм, присвячений 30-річчю Чорнобильської трагедії. Ліквідаторів наслідків катастрофи на ЧАЕС та представників їхніх родин привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Історію і долю змінити неможливо, про це потрібно тільки пам’ятати, – зазначила Людмила Щербаківська, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу. – Звичайно, кожний з нас хотів би, щоб події Чорнобильської трагедії, з часу якої минуло 30 років, ніколи не повторилися, адже це була надзвичайна екологічна катастрофа не тільки для України, а й для всього світу. Багато з тих, хто брав участь у ліквідації цього лиха, не вижили, але залишилися їхні сім’ї. Тому держава і ми, депутати Вінниччини, повинні пам’ятати про родини загиблих, про тих, хто живе, і всіляко допомагати їм у наданні медичного обслуговування та соціального захисту.

Вона побажала присутнім та їхнім сім’ям міцного здоров’я, світлого неба й миру в Україні.

З вітальними словами до учасників тих трагічних подій звернулися також голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У виступах наголошувалось, що Чорнобильська катастрофа є великим уроком для кожного з нас. В людського горя немає терміну давності, і Чорнобильська рана сьогодні, як ніколи, відчувається на тілі українського суспільства, тому чесно і самовіддано потрібно виконувати відведену нам Богом місію – творити і розвивати державу в нинішній час.

Керівники області та міста відзначили низку вінничан, які були учасниками тих трагічних подій, Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами і квітами.

Для присутніх було продемонстровано документальні відеокадри Чорнобильської трагедії та огляд фотовиставки «Життя громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Також до 30-ої річниці Чорнобильської трагедії державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» випустило марку, художній конверт та виготовило штемпель спецпогашення з написом «30-річчя Чорнобильської трагедії. Вінниця». Право першого погашення марки під час заходу було надано очільникам області, міста та в.о. директора Вінницької дирекції «Укрпошта».

Відзначення роковин завершилось концертом-реквіємом у виконанні творчих колективів Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 17:41 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація