13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей цілодобово обслуговує 60 пацієнтів Роздрукувати

Під час робочої поїздки до Липовецького району заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та начальник управління з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Пасікова відвідали обласний комунальний заклад – Липовецьку обласну лікарню відновного лікування дітей.

Головний лікар закладу Людмила Стецюк показала приміщення закладу, в яких проходять лікування, реабілітацію та проживають пацієнти, зокрема, і відкритий у нинішньому році новий басейн.

Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, який надає медичну та соціальну допомогу із застосуванням лікувальних властивостей радонової води, а також класичних та нетрадиційних методів лікування дорослим і дітям.

Лікарня проводить поетапні лікувально-оздоровчі заходи відновного лікування хворих з наслідками травм і захворювань опорно-рухового апарату, післяопераційної реабілітації, що сприяють відновленню порушених функцій організму.

Лікувально-діагностичний процес організовано на сучасному рівні. В лікарні працює 5 лікарів, зокрема, лікар-невролог, педіатр, фізіотерапевт,  ортопед-травматолог, рефлексотерапевт. Функціонує 60 ліжок, в тому числі, дитяче реабілітаційне відділення на 50 ліжок – 40 для хворих  з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, 5 для хворих з ураженням периферійної нервової системи, 5 для хворих з патологією опорно-рухового аппарату.                                             

Дитяче відділення розміщене в 4-поверховому корпусі. Палати двомісні, оснащені новими ліжками з ортопедичними матрацами. В кімнаті дитячого відділення є санвузол та лоджія. На кожному поверсі –  ігрова кімната та хол з телевізором.

В умовах лікарні діти проходять медичну та соціальну реабілітацію: апаратну фізіотерапію, водолікування, теплолікування, лікувальну фізкультуру, логопедичну корекцію, лікування педагогічним методом реабілітації дітей з порушенням рухів та розвитку, заняття з психологом, ерготерапію, трудову та арттерапію, сенсорну інтеграцію.

 

 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 11:02
Оновлено: 9 листопада 2017 року, 11:25
Переглядів: 1512

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація