Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей цілодобово обслуговує 60 пацієнтів Роздрукувати

Під час робочої поїздки до Липовецького району заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та начальник управління з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Пасікова відвідали обласний комунальний заклад – Липовецьку обласну лікарню відновного лікування дітей.

Головний лікар закладу Людмила Стецюк показала приміщення закладу, в яких проходять лікування, реабілітацію та проживають пацієнти, зокрема, і відкритий у нинішньому році новий басейн.

Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, який надає медичну та соціальну допомогу із застосуванням лікувальних властивостей радонової води, а також класичних та нетрадиційних методів лікування дорослим і дітям.

Лікарня проводить поетапні лікувально-оздоровчі заходи відновного лікування хворих з наслідками травм і захворювань опорно-рухового апарату, післяопераційної реабілітації, що сприяють відновленню порушених функцій організму.

Лікувально-діагностичний процес організовано на сучасному рівні. В лікарні працює 5 лікарів, зокрема, лікар-невролог, педіатр, фізіотерапевт,  ортопед-травматолог, рефлексотерапевт. Функціонує 60 ліжок, в тому числі, дитяче реабілітаційне відділення на 50 ліжок – 40 для хворих  з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, 5 для хворих з ураженням периферійної нервової системи, 5 для хворих з патологією опорно-рухового аппарату.                                             

Дитяче відділення розміщене в 4-поверховому корпусі. Палати двомісні, оснащені новими ліжками з ортопедичними матрацами. В кімнаті дитячого відділення є санвузол та лоджія. На кожному поверсі –  ігрова кімната та хол з телевізором.

В умовах лікарні діти проходять медичну та соціальну реабілітацію: апаратну фізіотерапію, водолікування, теплолікування, лікувальну фізкультуру, логопедичну корекцію, лікування педагогічним методом реабілітації дітей з порушенням рухів та розвитку, заняття з психологом, ерготерапію, трудову та арттерапію, сенсорну інтеграцію.

 

 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 11:02
Оновлено: 9 листопада 2017 року, 11:25
Переглядів: 1251

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація